اولین تصاویر جاسوسی از نسل جدید ب ام و سری ۷

  1. دوشنبه ۱۶ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۰۳ (۳ سال،۱۰ ماه قبل)
اولین تصاویر جاسوسی از نسل جدید ب‌ام‌و سری 7
به گزارش فرانگر

ب ام و سری ۷ در مدل سال ۲۰۲۰ خود فیس لیفت چشمگیری را تجربه کرده است. این سدان پرچم دار در مدل سال ۲۰۲۰ به جلوپنجره ای بزرگ تر و قوای محرکه پلاگین هیبریدی مجهز شده است. اگرچه فروش مدل فیس لیفت از چند ماه گذشته شروع شده اما توسعه نسل جدید این خودرو پیش از این شروع شده است.

برای اولین بار تصاویری از این خودرو که در حال آماده شدن برای تست در پشت یک تریلر بوده منتشر شده است. به نظر می رسد یکی از این پروتوتایپ ها دارای قوای محرکه درون سوز بوده و دیگری از نوع هیبریدی بوده است. این خودروها از بدنه ی نسل فعلی سری ۷ استفاده می کنند اما بخش های استتار شده شاید نشان دهنده تغییرات نسل جدید سری ۷ باشند.

اولین تصاویر جاسوسی از نسل جدید ب ام و سری 7

در بخش جلو شاهد پوشانده شدن چراغ ها هستیم اما این گونه چراغ ها معمولاً در خودروهای پیش تولیدی دیده می شوند. با این وجود نسل بعدی سری ۷ احتمالاً از تکنولوژی بهتری در چراغ های جلو استفاده خواهد کرد. نسل فعلی این سدان لوکس با پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توربو در مدل ۷۴۰i، پیشرانه ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توئین توربو در مدل ۷۵۰i و نیروگاه ۱۲ سیلندر ۶.۶ لیتری توئین توربو در نسخه پرچم دار M۷۶۰i عرضه می شود. این پیشرانه ۱۲ سیلندر قدرت ۶۰۰ اسب بخاری دارد.

اولین تصاویر جاسوسی از نسل جدید ب ام و سری 7

البته آینده پیشرانه ۱۲ سیلندر ب ام و مشخص نیست و شایعاتی درباره عدم استفاده از این نیروگاه در نسل جدید سری ۷ به گوش رسیده است. مارکوس فلش مدیرعامل بخش M ب ام و قبلاً گفته بود: “من باور ندارم که در آینده مدلی مجهز به پیشرانه ۱۲ سیلندر را ببینیم.”

اولین تصاویر جاسوسی از نسل جدید ب ام و سری 7

اولین تصاویر جاسوسی از نسل جدید ب ام و سری 7

اولین تصاویر جاسوسی از نسل جدید ب ام و سری 7

تصاویر جاسوسی نشان می دهند که ب ام و در حال توسعه نسخه تمام الکتریکی سری ۷ هم بوده و شاید این خودرو برای رقابت با مرسدس EQS و با نام i۷ معرفی شود. تولید نسل فعلی سری ۷ احتمالاً در سال ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید و بنابراین نسل جدید در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ معرفی خواهد شد.

برچسب هااخبار ب ام و سری ۷ تصاویر غیررسمی/جاسوسی جدید سدان لوکس
همرسانی نوشتار: