کاهش قیمت رسمی تسلا مدل ۳ در چین

  1. یکشنبه ۱۵ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۰۳ (۳ سال،۱۰ ماه قبل)
کاهش قیمت رسمی تسلا مدل 3 در چین
به گزارش فرانگر

تسلا قیمت پایه مدل ۳ ساخت چین را ۱۶ درصد کاهش داد و بهای آن را پس از اعمال مشوق های دولتی چین از ۳۵۵۸۰۰ یوان به ۲۹۹۰۵۰ یوان (حدود ۴۲۹۰۰ دلار) رساند.

کاهش قیمت این خودرو ترکیبی از یارانه های ۲۴۷۵۰ یوانی (۳۵۵۰ دلار) و سیاست فروش جدید تسلا در این کشور است که شامل بازنگری در قیمت لوازم جانبی و شارژرهای خانگی می باشد.

تسلا قبلاً گفته بود تحویل مدل ۳ های ساخت کشور چین از هفتم ژانویه به مصرف کنندگان آغاز خواهد شد. این شرکت در مراسمی ویژه ۱۵ خودروی اول تولیدی در این کشور را به کارمندان خودش تحویل داد. بد نیست بدانید این کار تنها یک سال پس از آغاز ساخت گیگا فاکتوری شانگهای صورت گرفته است.

کاهش قیمت رسمی تسلا مدل 3 در چین

تسلا گفته بود ۳۰ درصد زنجیره تأمین خود در کشور چین را محلی کرده و بنابراین اکثر قطعات خودرویی این خودروساز در حال حاضر از خارج به چین وارد می شوند اما تسلا به دنبال تأمین ۱۰۰ درصدی قطعات این خودرو از تأمین کنندگان چینی تا پایان سال ۲۰۲۰ است.

امسال سال بسیار مهمی برای تسلا در چین است زیرا این کمپانی می خواهد تعداد سوپرشارژرها و مراکز سرویس خود در این کشور را بیش از دو برابر کند و همچنین تولید مدل ۳ را نیز بالا ببرد.

کاهش قیمت رسمی تسلا مدل 3 در چین

کارخانه جدید تسلا که اولین کارخانه خارج از آمریکای این برند نیز محسوب می شود به دنبال تولید سالانه ۲۵۰ هزار خودرو است. از جمله این خودروها می توان به مدل ۳ یاد شده و همچنین مدل Y اشاره کرد.

کاهش قیمت رسمی تسلا مدل 3 در چین

گیگا فاکتوری شانگهای همچنین اولین کارخانه ای در چین است که کاملاً در تملک شرکتی خارجی می باشد. این کارخانه قبلاً به هدف تولید هزار دستگاهی در هفته دست یافته که برابر با تولید حدود ۲۸۰ خودرو در روز می باشد.

برچسب هااخبار الکتریکی قیمت
همرسانی نوشتار: