رابرت کوبیکا همچنان در فرمول ۱ می ماند!

  1. شنبه ۱۴ دی ۹۸ ساعت ۰۹:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
رابرت کوبیکا همچنان در فرمول 1 می‌ماند!
به گزارش فرانگر

رابرت کوبیکا اولین بار در سال ۲۰۰۶ و با تیم ب ام و-سائوبر که هم اکنون با نام آلفارومئو شناخته می شود وارد مسابقات فرمول ۱ شد. این راننده لهستانی امسال هم در آلفارومئو حضور دارد اما خب به عنوان راننده ذخیره عمل کرده و رانندگی کیمی رایکونن و آنتونیو جیووینازی را دنبال خواهد کرد.

حضور کوبیکا در آلفارومئو با حمایت مالی شرکت نفتی اورلن لهستان از این تیم هم زمان شده است. در واقع نام این تیم هم اکنون آلفارومئو ریسینگ اورلن می باشد.

کوبیکا درباره حضور خود در این تیم گفته است:

من واقعاً خوشحالم که فصل جدیدی از کار خود را شروع می کنم زیرا به تیم آلفارومئو ریسینگ اورلن پیوسته ام.

او ادامه می دهد:

این تیم جایگاه ویژه ای در قلب من داشته و خیلی خوشحالم که می بینیم هنوز هم برخی افراد قدیمی در تیم حضور دارند. اوضاع تغییر کرده اما من متقاعد شده ام که همان تمایل به موفقیت را دارم. من به دنبال کمک به تیم هستم تا به راه خود ادامه دهد.

کوبیکا فصل ۲۰۱۹ فرمول ۱ را با قرار گرفتن در جایگاه نوزدهم رانندگان به پایان رساند و تنها یک امتیاز به دست آورد. هم تیمی او جورج راسل هم فصلی بدون امتیاز را پشت سر گذاشت.

رابرت کوبیکا همچنان در فرمول 1 می ماند!

رابرت کوبیکا همچنان در فرمول 1 می ماند!

رابرت کوبیکا همچنان در فرمول 1 می ماند!

مدیر تیم آلفارومئو نیز گفته تجربه کوبیکا کمک با ارزشی برای این تیم سوئیسی خواهد بود زیرا آن ها می خواهند رتبه ای بهتر از رتبه هشتمی سال پیش را کسب کنند.

رابرت کوبیکا همچنان در فرمول 1 می ماند!

مدیر تیم گفته است:

او راننده ای است که نیاز به معرفی ندارد. یکی از بهترین های نسل خودش و فردی که معنی واقعی عزم انسان در جنگ خود برای بازگشت به مسابقات پس از تصادفی سخت را نشان داد. بازخورد او با ارزش خواهد بود زیرا ما می توانیم تیم خود را به سمت اهداف بالاتر هدایت کنیم.

برچسب هااخبار فرمول ۱
همرسانی نوشتار: