داچیا هم وارد بازی الکتریکی ها و هیبریدی ها می شود!

  1. جمعه ۱۳ دی ۹۸ ساعت ۱۱:۰۶ (۴ سال،۶ ماه قبل)
داچیا هم وارد بازی الکتریکی‌ها و هیبریدی‌ها می‌شود!
به گزارش فرانگر

داچیا همچنان یکی از بزرگ ترین سلاح های رنو در اروپاست چراکه محصولاتی ارزان قیمت را در اکثر بازارها عرضه می کند. البته الکتریکی سازی سبد محصولات داچیا می تواند سود و آمار فروش این شرکت را تهدید کند و به همین خاطر است که داچیا بسیار کند و با طمأنینه در این مسیر حرکت می کند.

داچیا هم وارد بازی الکتریکی ها و هیبریدی ها می شود!

داچیا هم وارد بازی الکتریکی ها و هیبریدی ها می شود!

بنا به گفته مدیرعامل رنوی اروپا، داچیا به زودی به برندی الکتریکی شده تبدیل خواهد شد و از تکنولوژی های رنو سود خواهد برد.

فیلیپ بوروس گفته است:

دلیل اصلی فروش داچیا ارزش بالا در برابر مبلغ پرداختی است و این شرکت به عنوان بخشی مهم از رنو تکنولوژی های این برند را با کمی تأخیر دریافت خواهد کرد؛ بنابراین داچیا همه ی آن چیزی که رنو از نظر الکتریکی سازی دارد را خواهد گرفت زیرا ما نیازمند الکتریکی کردن داچیا با خودروهای تمام الکتریکی یا هیبریدی خواهیم بود. درست است که داچیای امروزی الکتریکی نیست اما برندهای زیاد دیگری هم وجود دارند که از وضعیت مشابهی برخوردار می باشند. فکر می کنم همه شرکت ها الکتریکی خواهند شد زیرا این روندی اساسی است.

زمانی که از مدیر رنو درباره تولید محصولات پاک تر داچیا به دلایل زیست محیطی پرسیده شده او به طور قطعی پاسخ داده و اضافه کرده زمانی که این شرکت شروع به رشد کرد اکثر مشتریان فرانسوی در محیط های روستایی زندگی می کردند اما امروز مشتریان زیادی در شهرهایی همچون پاریس حضور دارند. آن ها خواهان داچیای الکتریکی هستند اما خب قیمت این نوع خودرو باید کمتر از یک رنوی الکتریکی باشد.

وقتی از او درباره زمان الکتریکی شدن برند داچیا پرسیده شده او گفته است:

فکر می کنم در دو یا سه سال آینده شاهد الکتریکی شدن داچیا خواهیم بود.

از بوروس درباره استفاده داچیا از سایر تکنولوژی های اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی پرسیده شده که او نیز تائید کرده این اتفاق رخ خواهد داد.

او خاطرنشان ساخته است:

بله اما مشتریان ما خواهان تکنولوژی نیمه خودران نیستند. آن ها چیزی ساده تر می خواهند یعنی از نقطه الف به ب بروند. به همین خاطر آن ها خواهان کولر، شیشه های برقی، فرمان هیدرولیک و… هستند اما خودروی خودران نمی خواهند زیرا می دانند که در یک خودروی ۱۰ هزار یورویی هرگز خبری از تکنولوژی خودران نخواهد بود. زمانی که خواهان آن باشند ما هم به دنبالش خواهیم رفت؛ اما ما تلاش خواهیم کرد این کار را تا جایی که می توانیم به تأخیر بیندازیم زیرا در غیر این صورت مدل تجاری داچیا شکسته خواهد شد.

یکی از گزینه های قابل تأمل داچیا برای شروع کار خود در این زمینه جدید خودرویی همچون رنو سیتی K-ZE بازار چین خواهد بود که قیمت ۸۷۰۰ دلاری در این کشور دارد. ریبج کردن این خودرو برای داچیا خیلی سخت نخواهد بود.

داچیا هم وارد بازی الکتریکی ها و هیبریدی ها می شود!

برچسب هااخبار الکتریکی داچیا هیبریدی
همرسانی نوشتار: