فروش دویست و پنجاه هزارمین محصول الکتریکی شده فولکس واگن

  1. جمعه ۱۳ دی ۹۸ ساعت ۰۹:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
فروش دویست و پنجاه هزارمین محصول الکتریکی شده فولکس‌واگن
به گزارش فرانگر

فولکس واگن برای فروش دویست و پنجاه هزارمین محصول الکتریکی شده ی خود حدود هفت سال صبر کرد. این خودروی ویژه یک دستگاه گلف الکتریکی با رنگ سفید خالص است که به یک مشتری در ولفسبورگ تحویل داده شده است.

غول خودروسازی آلمان بیش از ۷۰ هزار خودروی الکتریکی شده را سال پیش فروخته درحالی که این آمار برای سال ۲۰۱۸ برابر با ۵۰ هزار دستگاه بوده است. اصلی ترین بازارهای این شرکت چین، نروژ، آلمان، آمریکا و بریتانیا بوده اند. البته فروش ۲۵۰ هزار دستگاه خودروی الکتریکی شده بعدی قطعاً هفت سال طول نخواهد کشید زیرا خانواده جدید ID فولکس واگن افراد بیشتری را به خود جذب خواهند کرد.

یورگن استاکمن عضو هیئت مدیره و مدیر بخش فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش می گوید:

با تولید دویست و پنجاه هزارمین خودروی الکتریکی شده، فولکس واگن به رکورد مهمی در راه خود برای تولید خودروهای الکتریکی رسیده است. خودروهای تمام الکتریکی همچون خانواده جدید ID پاسخی به چالش های عمده عصر کنونی است.

او ادامه می دهد:

آن ها لذت رانندگی و مزیت های قابل توجهی را که تا همین چند سال پیش جزو آرزوها بود ارائه می کنند. این خودروها فضای زیاد کابین را با ابعادی مناسب و هزینه های نگهداری پایین ترکیب می کنند. به همین دلیل است که ۲۵۰ هزار دستگاه خودروی الکتریکی شده بعدی در مدت زمان بسیار کمتری به فروش خواهند رفت. ما در فولکس واگن متقاعد شده ایم که آینده به خودروهای الکتریکی تعلق دارد.

کمپین الکتریکی سازی محصولات فولکس واگن در سال ۲۰۱۳ و با تولید آپ الکتریکی شروع شد و سپس به مدل های گلف و پاسات رسید. از سال ۲۰۱۸ نیز پاسات و تیگوان با قوای محرکه پلاگین هیبریدی در چین عرضه شده اند. همچنین نسخه های الکتریکی بورا و لاویدا نیز تولید شده اند.

فروش دویست و پنجاه هزارمین محصول الکتریکی شده فولکس واگن

فروش دویست و پنجاه هزارمین محصول الکتریکی شده فولکس واگن

فروش دویست و پنجاه هزارمین محصول الکتریکی شده فولکس واگن

تا به اینجا گلف الکتریکی موفق ترین خودروی الکتریکی شده فولکس بوده و فروش ۱۰۴ هزار دستگاهی را ثبت کرده است. پس از آن نیز گلف GTE با فروش ۵۱ هزار دستگاهی، پاسات GTE با فروش ۴۲ هزار دستگاهی و آپ الکتریکی با فروش ۲۱ هزار دستگاهی قرار می گیرند.

برچسب هااخبار الکتریکی فولکس گلف
همرسانی نوشتار: