ضرر مصرف کنندگان به خاطر تأخیرهای تسلا

  1. پنجشنبه ۱۲ دی ۹۸ ساعت ۰۹:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
ضرر مصرف‌کنندگان به خاطر تأخیرهای تسلا
به گزارش فرانگر

چالش های مشهور تسلا برای پاسخ به تقاضا و سفارش های مشتریان در بازه زمانی خاص تمامی ندارد. اخیراً خبر رسیده تحویل تسلا مدل ۳ و مدل S که قرار بوده در ماه دسامبر قبل انجام شود تا سال جدید به تأخیر افتاده است. به همین خاطر خودروهای یاد شده از تخفیف های مالیاتی برای خودروهای الکتریکی برخوردار نخواهند بود. این تخفیف ها هم اکنون ارزش ۱۸۷۵ دلاری دارند.

گفته می شود تسلا به چندین مشتری خود اعلام کرده خودروهایشان تا پایان سال ۲۰۱۹ تحویل داده نخواهد شد؛ و به نظر نمی رسد که تسلا عزمی برای جبران ضرر ناشی از عدم تعلق مشوق و تخفیف مالیاتی به خودروهای یاد شده داشته باشد. بسیاری از خودروسازان دیگر می توانند تخفیف های مالیاتی را که برای ۲۰۰ هزار خودروی اول فروخته شده برابر با ۷۵۰۰ دلار است ارائه نمایند زیرا آن ها فعلاً به چنین مرز فروشی نرسیده اند. به همین خاطر برخی از مشتریان می توانند از تسلا دست کشیده و روی چنین خودروهایی متمرکز شوند.

ضرر مصرف کنندگان به خاطر تأخیرهای تسلا

البته بسیاری از افراد بی شک تسلا را انتخاب می کنند زیرا این خودروساز شخصیت خاصی داشته و بنابراین تسلا در حال فروش تمامی خودروهایی است که می تواند بسازد؛ اما برای افرادی که با در نظر گرفتن مشوق های مالیاتی اقدام به خرید کرده اند مشکلات لجستیکی تسلا حاشیه ساز خواهد شد. فعلاً تسلا نمی تواند از ظرفیت کامل دو گیگا فاکتوری جدید خود استفاده کند و تا آن زمان انتظار داریم تسلا تمامی تلاش های خود برای تحویل خودروهای فروخته شده را بکار گیرد.

ضرر مصرف کنندگان به خاطر تأخیرهای تسلا

برچسب هااخبار
همرسانی نوشتار: