فراخوان گسترده فورد سوپردیوتی سوپر کرو

  1. پنجشنبه ۱۲ دی ۹۸ ساعت ۰۸:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
فراخوان گسترده فورد سوپردیوتی سوپر کرو
به گزارش فرانگر

به فرشته مرگ چه می توانیم بگوییم؟ امروز نه! احتمالاً این همان جملاتی است که در ذهن مالکان فورد سوپردیوتی سوپر کرو در زمان آتش گرفتن کابین مرور خواهد شد. جدیدترین فراخوان این خودروساز آمریکایی به خاطر پیشگیری از چنین شرایطی اعلام شده است.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، پیش کشنده کمربند ایمنی جلوی این خودروها می تواند جرقه های اضافی در زمان تصادف تولید کند و این امر شاید باعث آتش گرفتن کف پوش یا پوشش اطراف ستون های B شود. در این صورت احتمال سرایت آتش به کل کابین و افزایش ریسک جراحت و حتی مرگ وجود دارد.

فراخوان گسترده فورد سوپردیوتی سوپر کرو

فورد می گوید به جز یک واقعه تصادف که باعث تهدید جان سرنشینان شده هیچ خبر دیگری از وقوع حادثه یا جراحت مرتبط با این مشکل دریافت نکرده است. این فراخوان تعداد ۴۹۰۵۷۴ دستگاه از سوپردیوتی سوپرکرو مدل های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ در آمریکا و تعداد ۵۶۱۱۲ دستگاه در کانادا و ۸۵۲ دستگاه در مکزیک را شامل می شود. همه ی این خودروها در کارخانه کنتاکی تولید شده اند.

فراخوان گسترده فورد سوپردیوتی سوپر کرو

فرایند رفع نقص این خودروها شامل بررسی توسط تکنسین ها و استفاده از نوار فویل روی پوشش های کف پوش و اصلاح مواد عایق صدای پشت ستون های B خواهد بود. فورد نگفته که این فراخوان از چه زمانی آغاز خواهد شد اما مالکان نگران تا آن زمان می توانند به نزدیک ترین نمایندگی مراجعه کرده یا با شماره های اعلام شده تماس بگیرند.

برچسب هااخبار فراخوان فورد سری F
همرسانی نوشتار: