۲۰۲۰، سالی خاص برای فولکس واگن گلف جدید

  1. پنجشنبه ۱۲ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۰۳ (۴ سال،۶ ماه قبل)
2020، سالی خاص برای فولکس‌واگن گلف جدید
به گزارش فرانگر

هشتمین نسل فولکس واگن گلف در اروپا معرفی شده اما به خاطر کاهش محبوب هاچبک ها در بازار آمریکا، خبری از برخی نسخه های آن در آمریکا نخواهد بود. به این ترتیب بازار آمریکا از نسخه پایه گلف هاچبک و اسپورت واگن بی بهره خواهد بود هرچند نسخه های داغ تری مثل گلف GTI در دسترس مشتریان خواهند بود. فولکس واگن چندین نسخه از گلف را در سال ۲۰۲۰ معرفی خواهد کرد و این برند موعد عرضه آن ها را اعلام کرده است.

در نظر داشته باشید که این تاریخ ها برای بازارهای اروپایی بوده و مشتریان آمریکایی باید چند ماهی بیشتر منتظر این خودروها باشند.

2020، سالی خاص برای فولکس واگن گلف جدید

در بهار سال ۲۰۲۰، مدل های اسپورت تر GTI و GTD پدیدار خواهند شد. ما پروتوتایپ های GTI را در حال تست دیده ایم. این مدل جدید قدرت بیش از ۲۲۰ اسب بخاری نسل هفتم خواهد داشت بنابراین انتظار داریم افزایش قدرت این خودرو بین ۱۰ تا ۲۰ اسب بخار باشد. حتی صحبت هایی درباره استفاده از سیستم هیبریدی ملایم ۴۸ ولتی در نسل جدید گلف GTI وجود دارد. دیزل گیت کاملاً تصویر خودروهای دیزلی در آمریکا را خراب کرده بنابراین خبری از گلف GTD در بازار این کشور نخواهد بود.

2020، سالی خاص برای فولکس واگن گلف جدید

در تابستان همان سال نیز شاهد معرفی گلف هیبریدی ملایم و گلف GTE پلاگین هیبریدی خواهیم بود. گلف هیبریدی ملایم از پیشرانه ۱ لیتری استفاده می کند درحالی که نسخه GTE به پیشرانه بزرگ تر ۱.۴ لیتری مجهز خواهد شد. GTE با قدرت های ۲۰۱ و ۲۴۲ اسبی عرضه خواهد شد هرچند مطمئن نیستیم که این خودرو در آمریکا ارائه خواهد شد یا خیر زیرا قبلاً خبری از آن نبوده است.

2020، سالی خاص برای فولکس واگن گلف جدید

در ماه سپتامبر نسخه پرفورمنس گلف R از راه خواهد رسید و قدرت بیش از ۳۰۰ اسبی خواهد داشت. نسخه پیست محور گلف TCR نیز شاید تولید شود هرچند احتمالاً در آمریکا عرضه نخواهد شد. نهایتاً نیز در سال ۲۰۲۰ شاهد عرضه مدل های استیشن و آل تراکی خواهیم بود که میوه ای ممنوعه برای آمریکا خواهند بود.

2020، سالی خاص برای فولکس واگن گلف جدید

برچسب ها۲۰۲۰ اخبار جدید فولکس گلف
همرسانی نوشتار: