لو رفتن بخشی از طراحی بچه برانکوی فورد

  1. چهارشنبه ۱۱ دی ۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
لو رفتن بخشی از طراحی بچه برانکوی فورد
به گزارش فرانگر

همین چند ساعت پیش بود که خبرهایی درباره طراحی چراغ های رتروی فورد برانکوی جدید منتشر شد و حالا تصویر جالب دیگری منتشر شده است. در این تصاویر می توانیم تصویری واضح از جلوپنجره بچه برانکوی فورد را که ظاهراً توسط چراغ های گرد احاطه شده است ببینیم. چراغ های این خودرو تفاوت قابل توجهی به نمونه های گرد برادر بزرگ تر یعنی برانکوی اصلی دارند.

اما از کجا فهمیدیم این خودرو برانکو است؟ خب تصویر همین را نشان می دهد زیرا بین چراغ ها و در نوار افقی نوشته برانکو دیده می شود. با نگاهی دقیق تر می توانید الگویی خاص را ببینید که ظاهراً نشان دهنده ی فرم چراغ های جلو است.

لو رفتن بخشی از طراحی بچه برانکوی فورد

فورد قبلاً تائید کرده برانکو را به صورت رسمی در بهار سال آینده معرفی خواهد کرد هرچند نگفته که آیا بچه برانکو را نیز به همراه آن معرفی می کند یا اینکه در زمان دیگری این کار را انجام خواهد داد. گفته می شود بچه برانکو اول از برادر بزرگ تر وارد بازار خواهد شد و چند ماه بعد یعنی اواخر سال ۲۰۲۰ نیز برانکوی اصلی وارد نمایندگی ها می شود.

دیگر تکه ی پازل که فعلاً جور نشده نام این خودروست چراکه واضح است فورد آن را بچه برانکو صدا نخواهد کرد! شایعاتی درباره استفاده از نام برانکو اسکات یا برانکو ادونچر به گوش خورده اما فعلاً چیزی به صورت رسمی تائید نشده است. حداقل می دانیم که فورد از واژه برانکو برای نسخه کوچک تر دو شاسی بلند خود استفاده خواهد کرد.

از نظر بخش های فنی نیز باید گفت این شاسی بلند جدید ظاهراً با زیرساخت اسکیپ/کوگا جدید عرضه خواهد شد و بنابراین باید به دنبال یک پیشرانه ۳ سیلندر ۱.۵ لیتری توربو با قدرت ۱۷۷ اسب بخار و گشتاور ۲۴۰ نیوتون متر باشیم. همچنین یک پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری ۲۵۰ اسبی نیز در اسکیپ جدید وجود دارد. هر دو پیشرانه با گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک همکاری می کنند. نسخه های هیبریدی و پلاگین هیبریدی اسکیپ جدید نیز در حال توسعه بوده اما فعلاً خبری از آن ها نیست.

برچسب هااخبار تصاویر غیررسمی/جاسوسی شاسی بلند فورد برانکو
همرسانی نوشتار: