انتشار تصاویری از کراس اوور جدید جیلی VX۱۱

  1. چهارشنبه ۱۱ دی ۹۸ ساعت ۱۰:۰۴ (۳ سال،۱۱ ماه قبل)
انتشار تصاویری از کراس‌اوور جدید جیلی VX11
به گزارش فرانگر

به گفتهٔ یکی از مقامات رسمی جیلی، جدیدترین کراس اوور این شرکت که فعلاً با کد داخلی VX۱۱ شناخته می شود، در سال ۲۰۲۰ به بازار چین عرضه خواهد شد. حال نیز تصاویری از این ماشین منتشر شده است که نمای کاملی از طراحی بیرونی آن را نشان می دهد. VX۱۱ از همان ویژگی های طراحی محصولات جیلی برخوردار است اما جزئیات آن اصلاح شده تا خودرویی توانمند و سرسخت به نظر برسد. در این کراس اوور میان سایز از چراغ های جلوی چندضلعی استفاده شده که با برشی توخالی در زیر جلوپنجره به هم متصل شده اند.

VX۱۱ در نمای جانبی با بدنه ای بلند و خطوط عضلانی ابرو مانند روی گلگیرها، خودروی مستحکمی به نظر می رسد. کراس اوور جدید جیلی از عقب اما در کل نسبتاً ساده به نظر می رسد. در اینجا چراغ های عقب که انتظار می رود تمام LED باشند، با نواری کرومی به هم متصل شده اند که خودرو را عریض تر از آنچه هست نشان می دهد. درمجموع شکل کلی VX۱۱ بیشتر از کراس اوورهای قبلی جیلی به یک شاسی بلند واقعی شباهت دارد.

انتشار تصاویری از کراس اوور جدید جیلی VX11

طول، عرض و ارتفاع این ماشین به ترتیب برابر با ۴,۸۳۰ میلی متر، ۱,۹۰۰ میلی متر و ۱,۷۸۰ میلی متر بوده و فاصلهٔ محوری آن هم برابر با ۲,۸۱۵ میلی متر است. در بخش تجهیزات و امکانات، جیلی برای کراس اوور جدید خود مواردی مثل چراغ های جلوی ماتریکس، رادار، سانروف پانورامیک و… را در نظر گرفته است. طبق اطلاعاتی وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین، جیلی VX۱۱ با دو پیشرانهٔ مختلف ۱.۵ لیتری توربو و ۱.۸ لیتری توربو به بازار عرضه خواهد شد که به ترتیب ۱۷۷ اسب بخار و ۱۸۴ اسب بخار قدرت دارند.

انتشار تصاویری از کراس اوور جدید جیلی VX11

برچسب هاجدید جیلی کراس اوور
همرسانی نوشتار: