تجهیز مزدا CX-۵ به کیت همه جارو!

  1. چهارشنبه ۱۱ دی ۹۸ ساعت ۰۸:۱۰ (۴ سال،۶ ماه قبل)
تجهیز مزدا CX-5 به کیت همه‌جارو!
به گزارش فرانگر

اولین نسل مزدا CX-۵ به دست دانشجویان کالج خودروی نیهان ژاپن NATS افتاده و به یک خودروی شبیه باجا ۱۰۰۰ تبدیل شده است. این خودرو قرار است در نمایشگاه توکیو ۲۰۲۰ حضور یابد.

پیش از معرفی رسمی این خودرو تیزری از آن منتشر شده که نشان دهنده تغییرات سنگین روی خودرو بوده و سپرهای جلو و عقب، قوس گلگیرها، روف راک، فلاپ ها و حفاظ های زیر بدنه همگی تغییر کرده اند.

تجهیز مزدا CX-5 به کیت همه جارو!

در تصاویری که در شبکه های اجتماعی منتشر شده به نظر می رسد این شاسی بلند کامپکت فاقد شیشه های عقب بوده و طراحی درب پشتی نیز تغییر یافته است. احتمالاً در این بخش فضایی برای جای گیری لاستیک زاپاس تعبیه شده است. سیستم تعلیق جدید به همراه زوایای حمله و فرار بهتر، رینگ های ۱۶ اینچی جدید و لاستیک های آفرود تویو نیز جزو دیگر تغییرات هستند. محصول نهایی نیز رنگ بدنه مشکی را به خود خواهد گرفت.

تجهیز مزدا CX-5 به کیت همه جارو!

اگرچه تغییرات زیادی روی CX-۵ ۲۰۱۲ صورت گرفته اما این خودرو فاصله زیادی با تبدیل شدن به یک آفرودر عالی دارد. اول اینکه این خودرو فاقد ساختار بدنه روی فریم بوده و خبری هم گیربکس دنده سنگین نیست. البته این خودرو می تواند بهتر از سایر نسخه های CX-۵ در خارج از جاده ظاهر شود.

تجهیز مزدا CX-5 به کیت همه جارو!

باید منتظر ماند و دید که این خودرو چه مهارت های جدیدی خواهد داشت. شاید هم سازندگان CX-۵ همه جارو فقط به نمایش آن در توکیو بسنده کنند اما خب از یک چیز مطمئن هستند و آن هم محبوبیت بالای این خودرو بین بازدیدکنندگان می باشد.

برچسب ها۲۰۲۰ آفرود اخبار مزدا CX نمایشگاه توکیو
همرسانی نوشتار: