پیش نمایش تویوتا راو ۴ ادونچر گیر کانسپت

  1. چهارشنبه ۱۱ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۰۳ (۴ سال،۶ ماه قبل)
پیش‌نمایش تویوتا راو 4 ادونچر گیر کانسپت
به گزارش فرانگر

فقط چند روز تا شروع به کار نمایشگاه خودروی توکیو ۲۰۲۰ باقی مانده و شرکت صنایع تویوتا نیز با پیش نمایش یک نسخه اصلاح شده از شاسی بلند محدود راو ۴ به استقبال این رویداد خودرویی می رود.

برای افرادی که نمی دانند باید گفت شرکت صنایع تویوتا سازنده ماشین آلات بوده و یکی از زیرشاخه های متعدد گروه تویوتا می باشد. بخش اعظم تولیدات این کارخانه را لیفت تراک ها تشکیل می دهند اما خب این شرکت مسئول تولید راو ۴ در کارخانه ناگاکوسا هم می باشد.

پیش نمایش تویوتا راو 4 ادونچر گیر کانسپت

راو ۴ موردبحث که ادونچر گیر کانسپت نام گرفته اصلاحاتی دارد که باعث شده در بحث آفرود گیراتر ظاهر شود. برای مثال این شاسی بلند به رینگ و لاستیک های آفرود مجهز شده و دارای کیت بدنه ای متشکل پله های جانبی می باشد. یک روف راک بزرگ و پلکان کوچک برای حضور راحت روی سقف نیز جزو دیگر تغییرات این شاسی بلند ژاپنی هستند.

پیش نمایش تویوتا راو 4 ادونچر گیر کانسپت

فعلاً مشخص نیست که آیا چنین خودرویی وارد خط تولید خواهد شد یا خیر اما تویوتا ماه پیش نسخه جدید راو ۴ پرایم ۲۰۲۱ را معرفی کرد. این خودرو از پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۵ لیتری با قدرت ۱۷۶ اسب بخاری و گشتاور ۲۲۸ نیوتون متری استفاده کرده و وجود یک پیشرانه الکتریکی در بخش عقب نیز باعث شده قدرت کل این خودرو برابر با ۳۰۲ اسب بخار باشد. شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت راو ۴ پرایم در ۵.۸ ثانیه ثبت شده و شعاع حرکتی آن در حالت تمام الکتریکی نیز ۶۳ کیلومتر اعلام شده است.

برچسب ها۲۰۲۰ اخبار تویوتا RAV۴ کانسپت نمایشگاه توکیو
همرسانی نوشتار: