خبری از ب ام و X۲ الکتریکی نخواهد بود

  1. سه شنبه ۱۰ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۰۴ (۴ سال،۶ ماه قبل)
خبری از ب‌ام‌و X2 الکتریکی نخواهد بود
به گزارش فرانگر

قبلاً خبرهایی درباره عرضه نسخه الکتریکی ب ام و X۲ در سال ۲۰۲۱ یا کمی زودتر منتشر شده بود اما به نظر می رسد باواریایی ها تنها نسخه ای پیش تولیدی از این خودرو را تست کرده اند و عکاسان صنعتی نیز تصاویر آن را ثبت کرده اند.

BMW بلاگ به نقل از منابع موثق گفته که برنامه ای برای تولید X۲ الکتریکی وجود نداشته و اطلاعات قبلی منتشر شده دراین باره صحیح نبوده اند. متأسفانه فعلاً راهی برای تائید اطلاعات جدید BMWبلاگ وجود ندارد اما اگر خبر جدیدی دراین باره منتشر شود حتماً به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

خبری از ب ام و X2 الکتریکی نخواهد بود

اما محصولی که در چنگال عکاسان گرفتار شده از برچسب های خودروی تست الکتریکی روی بدنه استفاده کرده هرچند نمی توان نشان xDrive۲۵e روی درب پشتی و خروجی های غیرواقعی اگزوز را که مربوط به مدلی پلاگین هیبریدی می باشد نادیده گرفت. سپرها نیز در مقایسه با مدل های پلاگین هیبریدی تفاوت داشته ولی درپوش سوخت و درگاه شارژ روی خودرو حفظ شده اند.

خبری از ب ام و X2 الکتریکی نخواهد بود

اگرچه ظاهراً قرار است نسخه بدون آلایندگی این خودرو تولید نشود اما X۱ مسیر متمایزی را طی خواهد کرد. نسل بعدی این کراس اوور لوکس و ساب کامپکت طبق گفته ها تا دو سال دیگر پدیدار خواهد شد و نسخه ای تمام الکتریکی خواهد داشت. سری ۱ جدید که از همان زیرساخت X۱ و X۲ استفاده کرده دارای مدل الکتریکی خواهد بود.

برچسب هااخبار ب ام و X۲ تصاویر غیررسمی/جاسوسی کراس اوور
همرسانی نوشتار: