تی اسپورت، تی گو، تی کوپه، خودروهای احتمالی فولکس واگن

  1. یکشنبه ۸ دی ۹۸ ساعت ۰۹:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
تی اسپورت، تی گو، تی کوپه، خودروهای احتمالی فولکس‌واگن
به گزارش فرانگر

برند فولکس واگن در سال ۲۰۲۰ لحظات مهم زیادی را تجربه خواهد کرد زیرا قرار است ۳۴ محصول جدید را معرفی کند. چند نوع از این خودروها دارای فرم بدنه کراس اوور و شاسی بلند خواهند بود و یکی از آن ها نیز مدلی با نام نیووس است که ظاهراً از نیمه اول سال آینده در برزیل تولید شده و سال ۲۰۲۱ نیز وارد قاره همیشه سبز خواهد شد؛ اما فولکس واگن اخیراً نام های جدیدی را در اداره ثبت اختراعات آلمان به ثبت رسانده و شاید این نام ها نشان دهنده ی سه محصول جدید باشند.

اولین نام “تی اسپورت” است که احتمالاً یک کراس اوور خواهد بود زیرا از نام گذاری مشابه با دیگر محصولات کراس اوور فولکس یعنی تی کراس و تی راک برخوردار می باشد. مدل نیووس که از آن یاد کردیم ظاهراً قرار است در نسخه نهایی نام “تی اسپورت” را به خود گیرد. شاید هم نسخه اروپایی نیووس با نام تی اسپورت عرضه شود. به هرحال باید اندکی منتظر روشن شدن این قضیه بمانیم.

تی اسپورت، تی گو، تی کوپه، خودروهای احتمالی فولکس واگن

نام بعدی “تی کوپه” است که احتمالاً نسخه ای کوپه از کراس اوورهای کنونی فولکس واگن خواهد بود. کافی است به رابطه بین فولکس اطلس و اطلس کراس اسپورت فکر کنید.

تی اسپورت، تی گو، تی کوپه، خودروهای احتمالی فولکس واگن

سومین نام ثبت شده فولکس “تی گو” است که احساس می کنیم یک کراس اوور پایه در سبد محصولات این خودروساز و شاید نسخه تولیدی تایگان کانسپت سال ۲۰۱۲ باشد. چندین سال بود که شایعاتی درباره تولید این خودرو با نام “تی ترک” به گوش می رسید اما فعلاً چیزی مشخص نیست.

تی اسپورت، تی گو، تی کوپه، خودروهای احتمالی فولکس واگن

انتظار می رود بخش اعظم محصولات فولکس واگن از پلتفرم MQB استفاده کنند زیرا این ساختاری منعطف و کاربردی برای خودروهای متنوع از پولوی کوچک گرفته تا مدل هفت نفره SMV در بازار چین می باشد.

برچسب هااخبار جدید کراس اوور
همرسانی نوشتار: