بهترین فیلم های خودرویی سال ۲۰۱۹

  1. شنبه ۷ دی ۹۸ ساعت ۱۸:۰۳ (۳ سال،۱۱ ماه قبل)
بهترین فیلم‌های خودرویی سال 2019
به گزارش فرانگر

روزهای تعطیلات سال نو فرصت مناسبی برای تماشای برخی از بهترین فیلم های گذشته می باشد. اگر علاقه مند به دنیای خودرو باشید باید زمانی را برای تماشای بهترین فیلم های خودرویی سال ۲۰۱۹ هم اختصاص دهید.

امسال صحنه های خودرویی زیادی وجود داشته که می توان از آن ها لذت برد. از جمله شاخص ترین فیلم های مرتبط با خودرو در سال ۲۰۱۹ می توان به نسخه اسپین آف سریع و خشن اشاره کرد. میشائیل بی نیز اولین فیلم خود در نت فلیکس را منتشر کرد که یکی از شاخص ترین صحنه های خودرویی چند سال اخیر را داشته است.

خب بدون حرف اضافه این شما و این هم بهترین فیلم های خودرویی سال ۲۰۱۹!

  • ۶ آندرگراند

میشائیل بی کارگردان برخی از شاخص ترین فیلم های خودرویی سینما همچون راک و پسران بد ۲ بوده است. او با کارگردانی ۶ آندرگراند این روند را ادامه داده است. صحنه های فیلم با یکی از دیوانه وارترین صحنه های خودرویی چند سال اخیر شروع شده است.

۶ آندرگراند با بازی رایان رینولدز بودجه ای ۱۵۰ میلیون دلاری داشته که آن را به یکی از گران ترین فیلم های تاریخ نت فلیکس تبدیل کرده است. یک آلفارومئو جیولیا کوادروفولیو سبز رنگ در خیابان های تنگ فلورانس ایتالیا خودنمایی می کند. این صحنه های خودرویی که حدود ۲۰ دقیقه ادامه دارند شامل خودروهای متنوعی همچون آئودی A۷ اسپورت بک، مزراتی کواتروپورته و شورولت سابربن می باشد. واضح است که در این صحنه های هیجان انگیز شاهد صحنه های واژگونی، انفجار و تصادف هستیم.

بهترین فیلم های خودرویی سال 2019

  • فورد در برابر فراری

این فیلم از نظر فنی دارای صحنه های تعقیب و گریز خودرویی نیست اما از لحظات مسابقه ای نفس گیری برخوردار می باشد که آن را شایسته حضور در لیست ما کرده است. کارگردان این فیلم جیمز منگلد است. این فیلم از زمان فیلم راش بهترین فیلم مربوط به مسابقات خودرویی است.

بهترین فیلم های خودرویی سال 2019

در این فیلم داستان واقعی همکاری کارول شلبی، طراح مشهور آمریکایی و کن مایلز راننده بریتانیایی برای ساخت یک خودروی مسابقه ای به منظور پایان تسلط فراری به مسابقات ۲۴ ساعته لمانز دهه ۶۰ میلادی بازگو می شود. کریستین بیل و مت دیمن عملکرد بسیار خوبی در نقش های خود داشته اند اما ستاره واقعی فیلم فورد GT۴۰ است.

بهترین فیلم های خودرویی سال 2019

  • سریع و خشن: هابز و شاو

اسپین آف هابز و شاو جهت گیری جدیدی به سری فیلم های سریع و خشن داده و در این فیلم وین جانسون و جیسون استیتهام برای مقابله با بریکستون با بازی ادریس آلبا همکاری می کنند. شاید این فیلم تا حدی فیلم مربوط به ابرقهرمان ها به نظر برسد اما از نظر صحنه های خودرویی کم و کسری ندارد.

بهترین فیلم های خودرویی سال 2019

یک دستگاه مک لارن ۷۲۰S در خیابان های لندن خودنمایی می کند. گل سرسبد صحنه های خودرویی نیز تعقیب و گریز مربوط به مک لارن و یک موتورسیکلت آینده نگرانه است.

بهترین فیلم های خودرویی سال 2019

در صحنه نهایی فیلم هم هابز و شاو از یک هات رود شکل گرفته بر پایه پیتربیلت استفاده شده تا بریکستون سوار شده بر بالگرد به زیر کشیده شود. در صحنه ای منحصربه فرد چندین خودرو به هم متصل می شوند تا بالگرد را به پایین بکشند.

  • ترمیناتور: سرنوشت تاریک

فیلم های ترمیناتور اساساً نمونه هایی با صحنه های طولانی است که در آن نابودگرانی از آینده برای کشتن فردی مهم فرستاده می شوند. به همین خاطر وجود تعقیب و گریزهای فراوان در این فیلم ها عادی بوده و ترمیناتور: سرنوشت تاریک هم از این قضیه مستثنا نیست.

بهترین فیلم های خودرویی سال 2019

کارگردان این فیلم تیم میلری است که کارگردانی ددپول را نیز بر عهده داشته است. فیلم با سکانس های اکشن دیوانه واری که یک پیکاپ فورد سری F را به تصویر می کشد شروع شده و این خودرو هر چیزی را که جلوی راهش باشد از بین می برد.

بهترین فیلم های خودرویی سال 2019

  • راز قتل

آدام ساندلر و جنیفر آنیستون ستاره ی این کمدی هستند. شما معمولاً انتظار ندارید در فیلم های ساندلر شاهد صحنه های خودرویی باشید اما راز قتل این کلیشه را شکسته و در آن تعقیب و گریز پرسرعت با فراری تستاروسا و همچنین آلفارومئو جیولیا وجود دارد.

بهترین فیلم های خودرویی سال 2019

به نوعی کاراکتر آنیستون مدیریت شده تا بتواند یک راننده مسابقه ای باشد. این در حالی است که آنیستون قبلاً خودرویی با گیربکس دستی را نرانده است. برخی صحنه های رانندگی فوق العاده وجود دارد که تماشای آن را به شما توصیه می کنیم.

بهترین فیلم های خودرویی سال 2019

منبع carbuzz
همرسانی نوشتار: