تویوتا لندکروزر تجاری اکتیو، کاردرست و مجهزتر!

  1. شنبه ۷ دی ۹۸ ساعت ۱۴:۰۲ (۳ سال،۵ ماه قبل)
تویوتا لندکروزر تجاری اکتیو، کاردرست و مجهزتر!
به گزارش فرانگر

تقریباً چند روز مانده به پایان سال جاری میلادی، تویوتا نسخه ای جدید از لندکروزر تجاری (پرادو) را معرفی کرد. این خودرو اکتیو نامیده شده و از تجهیزات بیشتری سود می برد. اولین نمونه های لندکروزر اکتیو از ماه مارس ۲۰۲۰ به دست مشتریان خواهند رسید.

قیمت این خودرو در نسخه های کوتاه و طویل به ترتیب از ۴۲۸۲۳ و ۴۴۰۷۴ دلار آغاز می شود. لندکروزر تجاری اکتیو از دستگیره های درب و آینه بغل های همرنگ بدنه و رینگ های ۱۹ اینچی نقره ای با الگوی ۶ پره جدید سود می برد.

این خودروی کاربردی در کابین خود از سیستم اطلاعات سرگرمی تاچ ۲ با صفحه لمسی ۸ اینچی، سیستم تهویه مطبوع دو ناحیه ای، سیستم صوتی با ۹ بلندگو و رادیو DAB برخوردار است. از دیگر ویژگی های شاسی بلند محبوب تویوتا می توان به دوربین دنده عقب، حسگرهای پارک عقب، دستیار کمک به حرکت در سربالایی و سرپایینی اشاره کرد.

از جمله تجهیزات استاندارد دیگر لندکروزر اکتیو می توان بلوتوث، کروز کنترل، ورود هوشمند، چراغ های جلوی حساس به گردوغبار و… نام برد؛ اما تویوتا برای خریداران آپشن هایی را در نیز در نظر گرفته که عبارت اند از سیستم ناوبری، پکیج حفاظت ضروری و فلاپ سپر عقب و کف پوش های لاستیکی.

نیروبخش این شاسی بلند ژاپنی پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۸ لیتری با قدرت ۱۷۶ اسب بخاری و گشتاور ۴۲۰ نیوتون متری است. پیشرانه یاد شده با گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک همکاری کرده و اگرچه تویوتا اشاره ای به مشخصات عملکردی این خودرو نداشته اما نسخه تجاری ساده لندکروزر شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۱۲.۱ ثانیه ای و حداکثر سرعت ۱۷۴ کیلومتر در ساعتی داشته است. مصرف سوخت این نسخه ساده تر هم ۷.۵ لیتر در هر صد کیلومتر بوده است.

برچسب هااخبار تویوتا لندکروزر جدید شاسی بلند
همرسانی نوشتار: