ب ام و X۴ با تیونینگ هامان، خوب یا بد؟!

  1. شنبه ۷ دی ۹۸ ساعت ۰۹:۰۴ (۴ سال،۶ ماه قبل)
ب‌ام‌و X4 با تیونینگ هامان، خوب یا بد؟!
به گزارش فرانگر

دومین نسل ب ام و X۴ زیباترین شاسی بلند کوپه ی بازار نیست اما برخی تیونرها فکر می کنند با کیت های خود می توانند خودرویی زیباتر را خلق کنند. هامان یکی از این تیونرها بوده و پیشنهاد آن ها برای مالکان این خودرو شامل چند تغییر ظاهری است که بنا به گفته ی خود هامان باعث شده X۴ یک خودروی چشمگیر واقعی باشد.

البته قضاوت درباره ی محصول نهایی هامان با شماست. در آغاز باید گفت این تیونر آلمانی آپرون جلو، پوشش قوس های چرخ و دیفیوزر عقب را به بدنه اضافه کرده است. این پکیج همچنین شامل فنرهای کم ارتفاع تر، چهار خروجی اگزوز افترمارکتی و رینگ های ۲۲ اینچی جدید با نام اوو می باشد.

فعلاً هامان پیش فروش پکیج خود برای X۴ جدید را شروع نکرده اما زودی این کار را انجام خواهد داد. طبیعتاً تمامی نسخه های این خودروی لوکس شامل مدل پرچم دار X۴ M می توانند با این پکیج همراه شوند. این خودرو رقیب محصولاتی همچون جگوار اف پیس SVR و مرسدس-ای ام جی GLC ۶۳ کوپه می باشد. X۴ M استاندارد شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۴ ثانیه ای برای نسخه کامپتیشن و شتاب ۴.۱ ثانیه ای برای مدل استاندارد دارد.

ب ام و X4 با تیونینگ هامان، خوب یا بد؟!

ب ام و X4 با تیونینگ هامان، خوب یا بد؟!

ب ام و X4 با تیونینگ هامان، خوب یا بد؟!

ب ام و X4 با تیونینگ هامان، خوب یا بد؟!

مدل کامپتیشن قدرت و گشتاور 503 اسبی و 599 نیوتون متری داشته درحالی که قدرت مدل استاندارد برابر با 473 اسب بخار و گشتاور آن نیز همان 599 نیوتون متر می باشد. با سفارش پکیج M راننده می توان سقف سرعت خودرو را از 250 به 284 کیلومتر در ساعت رساند. این دو خودرو با گیربکس 8 سرعته اتوماتیک و سیستم چهار چرخ محرک عرضه می شوند.

برچسب هااخبار ب ام و X۴ تیونینگ شاسی بلند کوپه هامان
همرسانی نوشتار: