بزرگ ترین تخفیف های فیات-کرایسلر در ده سال اخیر

  1. شنبه ۷ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
بزرگ‌ترین تخفیف‌های فیات-کرایسلر در ده سال اخیر
به گزارش فرانگر

فیات-کرایسلر سخاوتمندانه ترین تخفیف های خود در ده سال اخیر را ارائه کرده است زیرا به دنبال افزایش فروش برندهای داج، جیپ و رم می باشد.

بنا بلومبرگ، فیات-کرایسلر با انباشت ۷۰ هزار خودرو در انبار مواجه است که دلیل آن ساخت خودروها بر پایه ی تحلیل هایی است که از پیش بینی تقاضا به دست می آید. بعضی از نمایندگی ها ادعا می کنند این روش تولید باعث شده فیات-کرایسلر نمایندگی ها را مجبور به خرید خودروهایی کند که فروششان سخت است.

اگر خاطرتان باشد قبلاً خبری درباره شیوه ی “بانک فروش” منتشر کردیم که طی آن یک خودروساز چندین هزار خودرو را به نمایندگی هایی می فرستد که آن خودروها را سفارش نداده اند.

بزرگ ترین تخفیف های فیات-کرایسلر در ده سال اخیر

فیات-کرایسلر اخیراً ابزاری را معرفی کرده که توسط مارک استوارت مدیر اسبق آمازون اداره می شود. هدف از این ابزار جدید پیش بینی میزان فروش دقیق خودروها و تریم های گوناگون آن هاست. فیات-کرایسلر ادعا می کند این سیستم جدید باعث صرفه جویی ۴۴۵ میلیون دلاری تا سه ماهه سوم سال جاری شده است. این خودروساز استفاده از بانک فروش را رد کرده و گفته که تأمین بیش از حد خودرو اثر جانبی کوتاه مدت این سیستم جدید است.

بزرگ ترین تخفیف های فیات-کرایسلر در ده سال اخیر

اگرچه نمایندگی ها از چنین وضعیتی راضی نیستند اما این یک فرصت خوب برای مشتریان است زیرا خودروهای زیادی با قیمت های مناسب وجود دارند. این خودروساز همچنین از مدیران فروش خود خواسته تا زمان بیشتری را به منظور فروش خودروها و خالی کردن انبارها کار کنند.

بزرگ ترین تخفیف های فیات-کرایسلر در ده سال اخیر

برچسب هااخبار
همرسانی نوشتار: