پژو اکسپرت اسپورت ادیشن: ظاهر جذاب تر، باطن بدون تغییر

  1. جمعه ۶ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۴۰ (۴ سال،۶ ماه قبل)
پژو اکسپرت اسپورت ادیشن: ظاهر جذاب‌تر، باطن بدون تغییر
به گزارش فرانگر

پژو از نسخه ی جدید ون اکسپرت خود رونمایی کرد. این خودرو از تجهیزات بیشتر و ظاهری اسپورت تر در مقایسه با نسخه استاندارد خود برخوردار است.

ون جدید پژو که پسوند اسپورت ادیشن را یدک می کشد به روزرسانی های بصری زیادی دارد که هدف از آن تمایز هرچه بیشتر می باشد. از جمله ویژگی های ظاهری اکسپرت اسپورت ادیشن می توان به برچسب های اسپورت و رینگ های بزرگ تر اشاره کرد.

این خودروی جدید که یک پله بالاتر از تریم آسفالت قرار می گیرد دارای رینگ های ۱۷ اینچی مشکی فونیکس و نشان های مشکی و آبی در بخش پایین و عقب بدنه می باشد.

داخل کابین نیز سیستم تهویه مطبوع دو ناحیه ای نصب شده و سه رنگ خاکستری، سفید و مشکی در دسترس هستند. البته این خودرو در ابعاد مختلف قابل سفارش نخواهد بود و اسپورت ادیشن تنها با فاصله بین محوری استاندارد در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

اما می توان استایل های مختلفی برای بدنه در نظر گرفت. مدل استاندارد از نوع “ون پانل” است که با فضای بار ۵.۳ مترمکعبی و حداکثر ظرفیت بار ۱۴۵۸ کیلوگرمی عرضه می شود. مشتریان همچنین می توانند مدل “ون کرو” را انتخاب کنند که پشت راننده صندلی نیمکتی نصب شده است. حتی با وجود صندلی اضافی هم فضای بار قابل احترام ۳.۲ مترمکعبی و ظرفیت بارگیری ۱۳۰۸ کیلوگرمی وجود دارد.

پژو اکسپرت اسپورت ادیشن: ظاهر جذاب تر، باطن بدون تغییر

اولین نسخه های این ون سفارشی با مدل های پانل ون اسپورت ادیشن BlueHDi ۱۲۰ ۱۴۰۰ و کرو ون اسپورت ادیشن BlueHDi ۱۵۰ ۱۴۰۰ وارد بازار بریتانیا خواهند شد. هر دو مدل دارای پیشرانه های دیزلی هستند اما مدل کرو ون قوی تر بوده و خروجی ۱۴۸ اسب بخاری دارد درحالی که قدرت مدل پانل ون تنها ۱۲۱ اسب بخار می باشد.

پژو اکسپرت اسپورت ادیشن: ظاهر جذاب تر، باطن بدون تغییر

هر دو خودرو قابل سفارش بوده و مدل پانل ون با قیمت ۳۶۳۹۲ پوندی ارزان تر از نسخه کرو ون با بهای ۴۱۲۱۶ پوندی است.

البته سال بعد مشتریان دو مدل بیشتر از خانواده اسپورت ادیشن را انتخاب خواهند کرد که یکی از نوع پانل ون اسپورت ادیشن BlueHDi ۱۸۰ ۱۲۰۰ و دیگری از نوع کرو ون اسپورت ادیشن BlueHDi ۱۸۰ ۱۲۰۰ می باشد. قیمت پایه هر دو خودرو به ترتیب برابر با ۴۰۵۹۲ و ۴۴۰۹۶ پوند بوده و به پیشرانه قوی تر ۲ لیتری دیزلی مجهز هستند. این پیشرانه قدرت ۱۷۴ اسبی داشته و با گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک همکاری می کند.

دیوید پیل مدیر پژو بریتانیا می گوید:

مشتریان ون ما به اندازه کاربرد این خودرو به استایل آن اهمیت می دهند و انتظار دارند تمامی تجهیزات رفاهی سایر محصولات پژو در آن دیده شود. اکسپرت اسپورت ادیشن جدید هم اکنون قابل سفارش بوده و انتظار می رود محبوبیت زیادی بین مشتریان پیدا کند.همرسانی نوشتار: