احتمال اضافه شدن باتری بزرگ تر و حالت Ludicrous به تسلا مدل ۳

  1. پنجشنبه ۵ دی ۹۸ ساعت ۱۰:۰۴ (۳ سال،۱۱ ماه قبل)
احتمال اضافه شدن باتری بزرگ‌تر و حالت Ludicrous به تسلا مدل 3
به گزارش فرانگر

احتمال دارد تسلا مدل ۳ به زودی دارای باتری ۱۰۰ کیلووات ساعتی و همان حالت Ludicrous برادر بزرگ تر یعنی تسلا مدل S پرفورمنس شود.

یکی از کاربران توئیتر که اخیراً مشغول بررسی کد منبع به روزرسانی تسلا مدل ۳ بود فهمید که در این خودرو به آپشن باتری ۱۰۰ کیلووات ساعتی و حالت Ludicrous اشاره شده است. اگر محصول پایه تسلا هر دوی این بهینه سازی ها را دریافت کند احتمالاً تا زمان معرفی رودستر جدید به پرشتاب ترین خودروی تسلا تبدیل خواهد شد.

تسلا مدل ۳ پرفورمنس کنونی که پرچم دار این خانواده است از باتری ۷۵ کیلووات ساعتی استفاده می کند بنابراین نصب باتری ۱۰۰ کیلووات ساعتی می تواند حاکی از افزایش ۳۳.۳ درصدی ظرفیت باشد. از آنجایی که فاصله بین محوری این خودرو کوتاه تر از تسلا مدل S و X با باتری ۱۰۰ کیلووات ساعتی است بنابراین احتمال اینکه تسلا به سادگی از همین باتری در مدل ۳ استفاده کند ضعیف است. احتمالاً ما شاهد یک باتری با تراکم قدرت بیشتر در تسلا مدل ۳ خواهیم بود.

احتمال اضافه شدن باتری بزرگ تر و حالت Ludicrous به تسلا مدل 3

هر فردی که تسلا مدل ۳ پرفورمنس را رانده باشد می داند که این خودرو واقعاً سریع است. در واقع شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت این خودرو تنها ۳.۴ ثانیه می باشد. صحبت هایی درباره به روزرسانی ۲ هزار دلاری این محصول برای بهبود شتاب گیری و رسیدن آن به محدوده ۲ ثانیه ای به گوش رسیده است. اگر باتری ۱۰۰ کیلووات ساعتی و حالت Ludicrous به این خودرو راه یابند شاید شتاب تسلا مدل ۳ به کمتر از ۲.۵ ثانیه هم برسد.

احتمال اضافه شدن باتری بزرگ تر و حالت Ludicrous به تسلا مدل 3

احتمال اضافه شدن باتری بزرگ تر و حالت Ludicrous به تسلا مدل 3
همرسانی نوشتار: