فولکس واگن سال آینده ۳۴ مدل جدید معرفی می کند

  1. چهارشنبه ۴ دی ۹۸ ساعت ۱۷:۰۱ (۳ سال،۱۱ ماه قبل)
فولکس‌واگن سال آینده 34 مدل جدید معرفی می‌کند
به گزارش فرانگر

درحالی که سال ۲۰۱۹ میلادی آرام آرام به پایان خود نزدیک می شود، فولکس واگن برنامه های مفصلی برای سال ۲۰۲۰ تدارک دیده است. این غول خودروسازی آلمانی سال آینده ۳۴ مدل جدید معرفی خواهد کرد. فولکس با انتشار بیانیه ای به این خبر اشاره داشته و همچنین گفته که تا سال ۲۰۲۴ سرمایه گذاری ۱۹ میلیارد یورویی در تکنولوژی های آینده خواهد داشت. از این مبلغ میزان ۱۱ میلیارد یورو صرف توسعه محصولات الکتریکی خواهد داشت.

سرمایه گذاری یاد شده و محصولات جدید جزو شاخص ترین نشانه های فولکس برای ادامه کار روی دست یابی به هدف کربن خنثی تا سال ۲۰۵۰ محسوب می شوند. این شرکت همچنین می خواهد تا سال ۲۰۲۵ میزان آلایندگی دی اکسید کربن خود را نصف کند. فولکس واگن با شدت هرچه بیشتر به دنبال پشت سر گذاشتن تبعات مربوط به رسوایی دیزل گیت است هرچند اوایل ماه جاری بود که مقامات آلمانی دوباره به مقر فولکس واگن یورش بردند تا به اسنادی درباره تقلب دیزلی جدید دست یابند.

بخشی از تصویرسازی دوباره فولکس واگن در اذهان خریداران با استفاده از خودروهای الکتریکی ID خواهد بود که یکی از آن ها قبلاً وارد خط تولید شده است. مدل ID.۳ حداکثر برد ۵۵۰ کیلومتری داشته و برادر آن یعنی ID.۴ نیز سال آینده پدیدار خواهد شد. هدف بلندمدت این خودروساز عرضه ۷۵ خودروی الکتریکی و ۶۰ محصول الکتریکی تا پایان دهه میلادی آینده است.

فولکس واگن سال آینده 34 مدل جدید معرفی می کند

فولکس واگن می خواهد تا سال ۲۰۲۹ تعداد ۲۶ میلیون خودروی الکتریکی و ۶ میلیون خودروی هیبریدی بفروشد. زیرساخت ۲۰ میلیون خودروی یاد شده از نوع MEB خواهد بود و ۶ میلیون خودروی دیگر نیز از معماری PPE استفاده خواهند کرد. این خودروساز تا سال ۲۰۲۲ اقدام به تولید محصولات الکتریکی در ۱۶ کارخانه در سراسر دنیا خواهد کرد.

فولکس واگن سال آینده 34 مدل جدید معرفی می کند
همرسانی نوشتار: