ترامپچی GS۴ کوپه، رقیبی برای رنو آرکانا

  1. چهارشنبه ۴ دی ۹۸ ساعت ۱۱:۱۳ (۴ سال،۳ ماه قبل)
ترامپچی GS4 کوپه، رقیبی برای رنو آرکانا
به گزارش فرانگر

ترامپچی در نمایشگاه گوانگژو از نسخهٔ کوپهٔ کراس اوور کامپکت GS۴ خود رونمایی کرده است. این خودرو از استایل کوپه مانندی برخوردار است که در ظاهر تفاوت قابل توجهی با نسخهٔ معمولی GS۴ دارد اما داخل و پیشرانه های آن کاملاً با GS۴ معمولی یکسان است. در ظاهر، نمای جلویی GS۴ کوپه با نسخهٔ معمولی خود متفاوت بوده و در آن از زبان طراحی محصولات ترامپچی استفاده نشده است بلکه بجای آن جلوپنجره ای طراحی شده که به دو قسمت بالایی و پایینی تقسیم می شود. چراغ های جلوی تیز خودرو نیز به جلوپنجره چسبیده اند و دی لایت هایی به شکل رعدوبرق درون آن ها کار شده است.

GS۴ کوپه در نمای جانبی بسیار به کراس اوورهای کوپهٔ معمول بازار شباهت دارد و ویژگی چندان خاصی در آن به چشم نمی خورد. در اینجا خط شانه ای که از چراغ های جلو آغاز شده و پس از یک جابجایی روی درهای عقب به چراغ های عقب می رسد به همراه سقف و ستون های مشکی رنگ، از یکنواختی پروفیل جانبی خودرو کاسته اند. علاوه بر این، رینگ های ۱۸ اینچی این کراس اوور کوپه که با لاستیک های ۲۳۵ پوشیده شده اند هم طراحی متفاوتی با نسخهٔ معمولی GS۴ دارند. در چراغ های عقب GS۴ کوپه از طرح V شکل استفاده شده که با نسخهٔ معمولی متفاوت است درحالی که برای سر اگزوزها هم طرح ذوزنقه ای در نظر گرفته شده است.

ترامپچی GS4 کوپه، رقیبی برای رنو آرکانا

همان طور که در ابتدا گفته شد، در داخل GS۴ کوپه طراحی کلی هیچ تفاوتی با نسخهٔ معمولی GS۴ ندارد و در اینجا هم شاهد همان طرح X شکلی هستیم که در قسمت های مختلف داشبورد به چشم می خورد. صفحه آمپر دیجیتالی، صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی سیستم اطلاعاتی-سرگرمی و شارژ بی سیم گوشی های هوشمند هم از دیگر ویژگی های داخلی قابل توجه این کراس اوور کوپهٔ چینی هستند.

ترامپچی GS4 کوپه، رقیبی برای رنو آرکانا

ترامپچی GS4 کوپه، رقیبی برای رنو آرکانا

ترامپچی GS4 کوپه، رقیبی برای رنو آرکانا

زیر کاپوت GS۴ کوپه مثل نسخهٔ معمولی یک پیشرانهٔ ۱.۵ لیتری چهار سیلندر توربو با ۱۷۰ اسب بخار قدرت و ۲۶۵ نیوتن متر گشتاور قرار می گیرد. طبق اخبار رسمی، این ماشین در سه ماههٔ نخست سال آینده در بازار چین عرضه خواهد شد؛ اما علاوه بر این، ترامپچی برنامه هایی هم برای عرضهٔ آن در بازارهای خارجی مثل روسیه دارد تا در آنجا به رقیبی برای کراس اوور کوپهٔ رنو آرکانا تبدیل شود.

ترامپچی GS4 کوپه، رقیبی برای رنو آرکانا
همرسانی نوشتار: