خودروهای مناسب برای ابرقهرمان های مشهور فیلم ها!

 1. سه شنبه ۳ دی ۹۸ ساعت ۱۶:۰۳ (۴ سال،۵ ماه قبل)
خودروهای مناسب برای ابرقهرمان‌های مشهور فیلم‌ها!
به گزارش فرانگر

برخی از برجسته ترین خودروهای طراحی شده را می توان مناسب دنیای ابرقهرمان های کمیک ها دانست. از بت موبیل گرفته تا گوست رایدر موتور بایک، این ایده ها باعث سورپرایز عده زیادی می شود و امروز نیز شاهد استقبال زیادی از این گونه فیلم ها هستیم.

متأسفانه خودروهای لوکس حاضر در کتاب های کمیک همچنان به دنیای علمی تخیلی محدود باقی خواهند ماند؛ اما اگر قهرمان های مارول و دی سی در دنیای واقعی حضور داشتند اوضاع چگونه بود؟ آن ها برای اینکه بتوانند در سریع ترین زمان ممکن از یک نقطه به نقطه ای دیگر بروند چه چیزی سوار می شدند؟ این سؤال باعث شد طراحان دست به کار شده و با جادوی فتوشاپ بتوانند پاسخ هایی جالب پیدا کنند.

 • بتمن: ب ام و M۲

واضح است که هیچ چیزی را نمی توان با بت موبیل جذاب کمیک های دی سی مقایسه کرد؛ اما خب ب ام و M۲ بهترین جایگزین واقعی برای خودروی مشهور شهر گاتهام است. این خودروی اسپورت آلمانی از پیشرانه ای قوی سود برده و ابعاد جمع وجور آن نیز به بتمن اجازه می دهد تا بدون هرگونه مشکلی از فضاهای تنگ عبور کند. همچنین M۲ جایگزین معنوی بت موبیل واقعی ب ام و است که در سال ۱۹۷۳ و در مسابقات تورینگ اروپا خبرساز شد.

جلوپنجره کلیوی شکل مشهور ب ام و برای هماهنگی با شخصیت بتمن تغییر یافته و اسپویلر روی صندوق نیز با نمونه ای دیگر تعویض شده است.

 • سوپرمن: بوگاتی شیرون

سوپرمن به حدی سریع پرواز می کند که می تواند زمان را بازگرداند بنابراین مالکیت یک خودرو چندان در شان او نیست؛ اما به هرحال اگر قرار باشد سوپرمن پشت فرمان یک خودرو بنشیند قطعاً لیاقتش بوگاتی شیرونی خواهد بود که شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۲.۵ ثانیه ای دارد.

خودروهای مناسب برای ابرقهرمان های مشهور فیلم ها!

این خودرو برای مرد فولادی بازنگری شده و با افتخار لوگوی جدیدی را پذیرا شده است. همچنین طرح منحصربه فرد آبی و قرمز رنگ روی بدنه بکار برده شده است.

 • بانوی شگفت انگیز: لامبورگینی اوراکان

موقع طراحی خودروی مختص بانوی شگفت انگیز به راحتی می توان یک صفحه کاغذ سفید برداشت و ادعا کرد این خودرو نیز همانند جت شخصی او نامرئی است! البته حتماً قانون گذاران چنین چیزی را تائید نخواهند کرد زیرا عابران پیاده نمی توانند این خودروی نامرئی را مشاهده کرده و این موضوع با قوانین ایمنی در تضاد است! بنابراین بهتر است که او پشت فرمان یک لامبورگینی اوراکان بنشیند. اوراکان خودرویی سریع و سوپرکار است که نمی توان از رنگ آبی، قرمز و طلایی آن گذشت.

خودروهای مناسب برای ابرقهرمان های مشهور فیلم ها!

 • کاپیتان آمریکا: فورد موستانگ GT۳۵۰R

کاپیتان آمریکا به اندازه عمو سام، کیک سیب و البته خودروی عضلانی آمریکایی نماد است. به همین خاطر، استیو راجرز باید مالک خودرویی باشد که به این دسته تعلق داشته باشد و چه خودرویی بهتر از فورد موستانگ.

خودروهای مناسب برای ابرقهرمان های مشهور فیلم ها!

این خودرو از همان فلز تخریب ناپذیر سپر کاپیتان آمریکا ساخته شده و حتی این سپر روی کاپوت جا خوش کرده است.

 • مرد آهنین: شورولت کوروت Z۰۶

مرد آهنین به خاطر کلکسیون خودرویی جذاب خود شناخته می شود. یکی از شاخص ترین خودروهای او حداقل برای اروپایی ها آئودی R۸ است. البته شورولت کوروت Z۰۶ با سبک زندگی او هماهنگی بیشتری دارد. قدرت زیاد پیشرانه این خودرو باعث می شود کوروت گزینه ای فوق العاده برای رفع نیازهای این ابرقهرمان باشد.

خودروهای مناسب برای ابرقهرمان های مشهور فیلم ها!

 • مرد عنکبوتی: فراری ۴۸۸ اسپایدر

مرد عنکبوتی فراری ۴۸۸ اسپایدر می راند. خود مرد عنکبوتی و فراری ۴۸۸ اسپایدر شیک، متمایز و پر سر و صدا هستند و فرم روباز خودرو نیز باعث می شود مرد عنکبوتی به راحتی بتواند به بالا بپرد و مأموریت های خود را انجام دهد.

خودروهای مناسب برای ابرقهرمان های مشهور فیلم ها!

طرح رنگی روی بدنه خودرو نیز برای هماهنگی با لباس های مرد عنکبوتی طراحی شده است.

 • وولورین: آئودی R۸

بله درست است، خودرویی با مو را می بینید!

خودروهای مناسب برای ابرقهرمان های مشهور فیلم ها!

ویژگی خاص و وصف ناپذیر وولورین به این است که همه چیز را به جذاب ترین روش ممکن انجام می دهد. صدای او، قدرت او و همه چیز او جذاب و خاص است. وولورین نه تنها جانوری سریع است بلکه کاراکتر متمایزی هم دارد.

 • ددپول: فورد موندئو

ددپول یعنی شکستن کلیشه های مربوط به ابرقهرمان ها! بنابراین این شخصیت کاریزماتیک بجای یک سوپرکار شیک و پر سرعت سوار یک فورد موندئو می شود.

خودروهای مناسب برای ابرقهرمان های مشهور فیلم ها!

این خودرو بسیار جادارتر از دیگر خودروهای لیست بوده و می توان وسایل غیرمنتظره زیادی را در آن جای داد. ددپول می تواند دو شمشیر کاتانا، سلاح ها و… مربوط به خود را در موندئو جای دهد.

 • هالک: مرسدس-ای ام جی G۶۳ شش چرخ

G۶۳ هیولایی سنگین وزن و بادوام است که شکست ناپذیری آن به اندازه خود هالک می باشد.

خودروهای مناسب برای ابرقهرمان های مشهور فیلم ها!

همه چیز مرسدس با شخصیت بزرگ و سبز هالک همخوانی داشته و خود خودرو نیز با رنگ جذاب و گلگیرهای بنفش رنگ خودنمایی می کند. G۶۳ آسیب های زیادی خواهد دید و قطعاً روی بدنه ی آن خراش های زیادی خواهد افتاد که درست مثل خود هالک می باشد.

 • آکوامن: تویوتا میرای

ابرقهرمانی که در آب و اقیانوس حضور داشته و ماهی ها را کنترل می کند باید هرگونه جنایت و جرمی را در زیر آب متوقف کند اما اگر زیر آب خودرویی به دردنخور وجود داشته باشد اوضاع چگونه خواهد بود؟ خوشبختانه تویوتا میرای هیدروژنی می تواند به کار آکوامن آید.

خودروهای مناسب برای ابرقهرمان های مشهور فیلم ها!

این خودروی اقتصادی تنها آب تولید می کند. طرح روی بدنه نیز نارنجی و سبز بوده و ۱۰۰ درصد ضد آب است. آکوامن سریعاً می تواند با این خودرو به محل وقوع جرم رفته و کارهای لازم را انجام دهد!

منبع: carwow
همرسانی نوشتار: