فراری پورسانگ سرانجام در سال ۲۰۲۱ پدیدار می شود!

  1. سه شنبه ۳ دی ۹۸ ساعت ۰۸:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
فراری پورسانگ سرانجام در سال 2021 پدیدار می‌شود!
به گزارش فرانگر

سال ۲۰۱۹ سال بسیار شلوغی برای فراری بود زیرا این برند محبوب ایتالیایی ۵ خودروی جدید را معرفی کرد. اگرچه سال آینده از نظر معرفی محصولات جدید خیلی برای اهالی مارانللو سال شلوغی نخواهد بود اما در حال حاضر شاهد توسعه چندین محصول جدید برای عرضه در اوایل دهه میلادی آینده هستیم. مهم ترین محصول این برند پورسانگ است که اولین شاسی بلند تاریخ فراری لقب می گیرد. اتو اکسپرس می گوید این خودرو در سال ۲۰۲۱ معرفی خواهد شد و فراری آن را به عنوان FUV (خودروی کاربردی فراری) بازاریابی خواهد کرد.

میشائیل لیترز مدیر تکنولوژی ارشد فراری در مصاحبه با این رسانه بریتانیایی گفته که پورسانگ از پلتفرم جدیدی که در روما معرفی شده استفاده خواهد کرد. روما به عنوان خودرویی گرندتورر روی استایل پورسانگ نیز تأثیر خواهد گذاشت. اتو اکسپرس معتقد است مهندسان فراری قوای محرکه پلاگین هیبریدی را برای این قدبلند ایتالیایی در نظر گرفته اند. مدیر فراری گفته که پلتفرم یاد شده برای پذیرا شدن پیشرانه های ۶، ۸ و ۱۲ سیلندر توسعه یافته است.

این شاسی بلند که داخل کارخانه با کد ۱۷۵ شناخته می شود طبق انتظارات از پیشرانه ۶.۵ لیتری تنفس طبیعی ارتقا یافته نیز استفاده خواهد کرد. انریکو گالیرا مدیر بازاریابی فراری نیز گفته که مهندسان فراری علاقه ای به ترکیب پیشرانه ۱۲ سیلندر بزرگ با باتری های سنگین ندارند زیرا این امر به معنی وزن بالای خودرو خواهد بود. به همین خاطر فراری معتقد است الکتریکی سازی بیشتر با پیشرانه های جمع وجور که حجم کمتری دارند سازگار است.

فراری پورسانگ سرانجام در سال 2021 پدیدار می شود!

وقتی صحبت از جانشین هایپرکار لافراری شده گالیرا تائید کرده کار روی یک هایپرکار جدید قبلاً آغاز شده و این خودرو پس از سال ۲۰۲۲ معرفی خواهد شد. البته قدرت این خودرو ضرورتاً بیشتر از قدرت FS۹۰ استراداله (خروجی ۹۸۶ اسب بخار) نخواهد بود زیرا فراری روی کاهش حداکثری وزن و بهبود ویژگی های آئرودینامیکی و مانور پذیری این هایپرکار تمرکز می کند.

فراری پورسانگ سرانجام در سال 2021 پدیدار می شود!

اگرچه الکتریکی سازی روند اصلی صنعت خودرو در سال های پیش رو است اما فراری تا سال ۲۰۲۵ از پیشرانه های درون سوز دست نخواهد کشید.

فراری پورسانگ سرانجام در سال 2021 پدیدار می شود!
همرسانی نوشتار: