تیغه های برف پاک کن گرم شونده در لینکلن آویاتور!

  1. دوشنبه ۲ دی ۹۸ ساعت ۱۵:۰۱ (۴ سال،۵ ماه قبل)
تیغه‌های برف‌پاک‌کن گرم شونده در لینکلن آویاتور!
به گزارش فرانگر

همه ی خودروهای جدید دارای شیشه های عقب گرم شونده بوده و برخی از آن ها به تجهیزات بیشتری همچون صندلی های جلو، فرمان و آینه بغل های گرم شونده نیز مجهز هستند؛ اما هیچ کدام از خودروها نمی توانند با جدیدترین شیرین کاری لینکلن آویاتور برابری کنند. این شاسی بلند لوکس هم اکنون به صورت سفارشی با برف پاک کن هایی عرضه می شود که دارای تیغه های گرم شونده می باشند. این امر به مالکان کمک می کند تا حتی در سردترین شرایط آب و هوایی نیز بتوانند رانندگی بهتری داشته باشند.

راه های زیادی برای تخمین میزان لوکس بودن یک خودرو وجود دارد. فاکتورهایی همچون قیمت، اسب بخار و صدای کابین را می توان جزو این موارد دانست؛ اما راه موردعلاقه ما برای دانستن میزان اشرافیت یک خودرو شمردن میزان سطوح گرم شونده آن است!

زمانی که به خودروهای لوکس سطح بالا نگاه کنید شاهد صندلی های جلو و عقب، فرمان، آینه بغل ها و آب پاش های گرم شونده خواهید بود اما تیغه های برف پاک کن گرم شونده بازی را یک پله بالاتر برده است.

تیغه های برف پاک کن گرم شونده در لینکلن آویاتور!

لینکلن ادعا می کند سیستم  VisioBlade® سفارشی می تواند تنها در عرض ۴ دقیقه دمای تیغه را از زیر صفر به ۳۰ درجه سانتی گراد برساند. این برف پاک کن های ساختارشکن همچنین از آب پاش های یکپارچه ای سود می برند که کاراتر از نمونه های سنتی عمل می کنند. جفری جانسون مهندس لینکلن می گوید:

تیغه های برف پاک کن گرم شونده در لینکلن آویاتور!

این آب پاش ها آب را در جلوی تیغه اسپری می کنند و برخلاف سیستم های سنتی هستند که آب را به کل شیشه جلو اسپری می کند. شما تا ۵۰ درصد مایع شیشه شور یا آب کمتری در مقایسه با نمونه های سنتی استفاده می کنید و با اسپری کردن مستقیم به جلوی تیغه دید بهتری خواهید داشت.

تیغه های برف پاک کن گرم شونده در لینکلن آویاتور!

تیغه های برف پاک کن گرم شونده در لینکلن آویاتور!


لینکلن می گوید آب کردن یخ با استفاده از بخاری خودرو بیش از 15 دقیقه طول می کشد اما سیستم  VisioBlade® لینکلن می تواند بیش از سه برابر سریع تر از حالت ذکر شده یخ شیشه جلو را آب کند. مهندس این شرکت در آخر می گوید:
زمانی که در آب وهوای سرد و یخی رانندگی می کنید دیگر روی تیغه ها خبری از یخ نخواهد بود. این روش کاراتری برای تمیز ماندن شیشه جلو است.همرسانی نوشتار: