پدیدار شدن جگوار اف-پیس فیس لیفت ۲۰۲۱

  1. دوشنبه ۲ دی ۹۸ ساعت ۱۳:۰۱ (۴ سال،۶ ماه قبل)
پدیدار شدن جگوار اف-پیس فیس‌لیفت 2021
به گزارش فرانگر

جگوار در حال کار روی نسخه فیس لیفت اف پیس است و به تازگی تصاویری جاسوسی از نسخه پیش تولیدی این خودرو در کشورهای اسپانیا و بریتانیا منتشر شده است.

این خودروها کاملاً پوشیده شده و حتی خروجی های اگزوزشان نیز از نظرها پنهان شده است. انتظار می رود اف پیس فیس لیفت از چراغ های جلو و عقب LED، سپرها و رکاب های متفاوت و همچنین ویژگی های ایمنی فعال به روز و جدیدی برخوردار شود.

کابین این خودرو نیز دستخوش تغییراتی خواهد شد تا به این ترتیب شبیه سدان XE شود. به این ترتیب اف پیس از صفحات نمایش جدید شامل پشت آمپرهای دیجیتالی، صفحه نمایش مرکزی بزرگ تر و صفحه لمسی برای کنترل های سیستم تهویه سود خواهد برد.

پدیدار شدن جگوار اف-پیس فیس لیفت 2021

تکنولوژی های جدید این خودرو با تریم ها و رنگ های متفاوت همراه خواهد شد. همچنین در کابین شاهد فرمان و دسته دنده جدید و نورپردازی داخلی خواهیم بود.

اما از نظر قوای محرکه باید گفت اف پیس همچنان با پیشرانه های ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوی بنزینی و همچنین چند گزینه دیزلی عرضه خواهد شد.

پدیدار شدن جگوار اف-پیس فیس لیفت 2021

اما خبر مهم اینکه انتظار می رود جگوار پیشرانه جدید ۶ سیلندر ۳ لیتری هیبریدی ملایم با تکنولوژی ۴۸ ولتی را به این خودرو اضافه کند. این مجموعه در رنجروور اسپورت و لندروور دیفندر قدرت ۳۹۵ اسب بخاری و گشتاور ۵۵۰ نیوتون متری دارد. همچنین صحبت هایی درباره قوای محرکه هیبریدی (دیزلی/الکتریکی) جدید به میان آمده اما فعلاً مشخص نیست که آیا این پیشرانه مشابه نمونه ۴ سیلندر بکار رفته در دیسکاوری اسپورت است یا یک نیروگاه ۶ سیلندر جدید می باشد.

پدیدار شدن جگوار اف-پیس فیس لیفت 2021

ما هنوز نمی دانیم که آیا اف پیس SVR مجهز به پیشرانه ۸ سیلندر در خانواده فیس لیفت شده این شاسی بلند نیز حضور خواهد داشت یا خیر اما می دانیم که طول عمر این خودرو کمتر از یک سال خواهد بود.

پدیدار شدن جگوار اف-پیس فیس لیفت 2021

انتظار می رود نسخه به روز جگوار اف پیس در اوایل سال ۲۰۲۰ و احتمالاً در نمایشگاه ژنو رونمایی شود. اولین نمونه های این خودرو نیز چند ماه بعد به دست مشتریان خواهند رسید.

پدیدار شدن جگوار اف-پیس فیس لیفت 2021
همرسانی نوشتار: