تصاویر جاسوسی رنو مگان فیس لیفت ۲۰۲۰

  1. دوشنبه ۲ دی ۹۸ ساعت ۰۸:۰۳ (۴ سال،۵ ماه قبل)
تصاویر جاسوسی رنو مگان فیس لیفت 2020
به گزارش فرانگر

پس از سه سال رقابت با خودروهایی همچون فولکس واگن گلف، فورد فوکوس، اوپل آسترا و پژو ۳۰۸، چهارمین نسل رنو مگان در حال به روزرسانی است.

این خودروی جمع وجور فرانسوی اخیراً در حال تست در دمای زیر صفر سوئد رؤیت شده است. پوشش های استتاری موجود روی این مدل اسپورت تورر خبر از بهینه سازی نسبتاً گسترده آن می دهند.

این خودروی استیشن دارای نمای جلو و عقب جدیدی است که احتمالاً شامل دست کاری سپرها و چراغ ها خواهد بود؛ اما کابین نیز به احتمال زیاد از سیستم اطلاعات سرگرمی جدید و پشت آمپرهای دیجیتالی سود خواهد برد تا به این ترتیب مگان بتواند در روزگار مدرن و پیشرفته کنونی رقابت بهتری با دیگران داشته باشد.

تصاویر جاسوسی رنو مگان فیس لیفت 2020

اما بزرگ ترین تغییر مگان فیس لیفت نسبت به قبل اضافه شدن قوای محرکه پلاگین هیبریدی به آن خواهد بود. این خودرو قبلاً و در فرم هاچبک دیده شده و درگاه شارژ آن نیز روی گلگیر جلو سمت چپ قرار داشته است. همچنین آن خودرو از قوس های گلگیر متفاوتی استفاده می کرد که این امر باعث می شود به فکر افزوده شدن به فاصله بین چرخ های روبرویی بیفتیم.

تصاویر جاسوسی رنو مگان فیس لیفت 2020

چیز زیادی درباره مگان پلاگین هیبریدی منتشر نشده اما می دانیم که این مجموعه توسط خود رنو توسعه یافته و در حالت تمام الکتریکی برد حدود ۴۸ کیلومتری خواهد داشت. تولید این خودرو بخشی از استراتژی الکتریکی سازی سبد محصولات رنو می باشد.

تصاویر جاسوسی رنو مگان فیس لیفت 2020

انتظار می رود رنو مگان فیس لیفت در نمایشگاه ژنو ۲۰۲۰ معرفی شود هرچند به احتمال زیاد شاهد رونمایی آنلاین آن در تاریخی زودتر خواهیم بود.
همرسانی نوشتار: