فروش پانصد هزارمین ب ام و الکتریکی شده!

  1. دوشنبه ۲ دی ۹۸ ساعت ۰۷:۰۳ (۴ سال،۷ ماه قبل)
فروش پانصد هزارمین ب‌ام‌و الکتریکی شده!
به گزارش فرانگر

پس از رونمایی از پیکاپ الکتریکی سایبرتراک، ایلان ماسک مدیرعامل تسلا توئیت هایی با اعداد ۲۰۰ هزار و ۲۵۰ هزار منتشر کرد که به تعداد پیش سفارش های این خودرو اشاره داشت.

به نظر می رسد ب ام و از همین روش توئیت کردن ماسک استفاده کرده و توئیت های پشت سرهم با اعداد را منتشر ساخته است. این کمپانی از هجدهم دسامبر عدد ۴۹۹۸۲۰ را توئیت کرده و پس از آن نیز توئیت هایی با اعداد ۴۹۹۸۲۱، ۴۹۹۸۲۲، ۴۹۹۸۲۳ و… منتشر کرده است.

سرانجام شمارش ب ام و اوایل روز بعد متوقف شده و در عدد ۵۰۰ هزار باقی مانده است. در همین زمان گروه ب ام و تائید کرده پانصد هزارمین خودروی الکتریکی شده ی خود را به فروش رسانده و گفته که هر چهار دقیقه یک خودرو از این دست را به فروش می رساند.

پانصد هزارمین خودروی الکتریکی شده ب ام و یک ۳۳۰e است که به مالک خود در موزه ب ام و در مونیخ آلمان تحویل داده شده است. از آنجایی که ب ام و این خودرو را یک رکورد مهم در تاریخ خود می داند بنابراین یکی از مدیران ارشد کمپانی شخصاً کلید آن را به مالک تحویل داده است.

فروش پانصد هزارمین ب ام و الکتریکی شده!

اگرچه رسیدن به رکورد فروش ۵۰۰ هزار دستگاهی قابل توجه است اما اولیور زیپس مدیرعامل ب ام و می گوید:

فروش پانصد هزارمین ب ام و الکتریکی شده!

ما با سرعت قابل توجهی به پیش می رویم. هدف ما رسیدن به رکورد فروش یک میلیون خودروی الکتریکی شده تا دو سال آتی است.

ب ام و برای رسیدن به این هدف در سال آینده خودروی iX۳ را عرضه کرده و پس از آن نیز مدل های iNEXT و i۴ در سال ۲۰۲۱ معرفی خواهند شد.

فروش پانصد هزارمین ب ام و الکتریکی شده!

البته برنامه های الکتریکی ب ام و با مدل i۳ شروع شده و باواریایی ها آن را یک نماد می دانند. این شرکت تائید کرده تا سال ۲۰۲۴ خودروهای بیشتری را تولید خواهد کرد.

فروش پانصد هزارمین ب ام و الکتریکی شده!

گروه ب ام و هم اکنون ۱۲ خودروی الکتریکی شده را تولید کرده و در آینده بر تعداد آن ها افزوده خواهد شد. بدون هرگونه تعجبی، این برند انتظار دارد محصولات الکتریکی شده محبوب تر شده و یک چهارم فروش ب ام و در اروپا را تا سال ۲۰۲۱ تشکیل دهند. این رقم تا سال ۲۰۲۵ به یک سوم و تا سال ۲۰۳۰ به یک دوم افزایش خواهد یافت.

فروش پانصد هزارمین ب ام و الکتریکی شده!
همرسانی نوشتار: