بهترین پیشرانه های سال ۲۰۲۰

  1. یکشنبه ۱ دی ۹۸ ساعت ۱۲:۰۲ (۳ سال،۱۱ ماه قبل)
بهترین پیشرانه‌های سال 2020
به گزارش فرانگر

WardsAuto هرساله اقدام به انتخاب بهترین پیشرانه های سال می کند اما انتخاب های امسال کمی متفاوت به نظر می رسد که البته به این خاطر باید از صنعت خودروسازی تشکر کنیم زیرا این اولین سالی است که لیست ۱۰ پیشرانهٔ برتر منعکس کننده صنعتی است که در آن هنوز در کنار فناوری های جدیدتری مثل هیبریدی، الکتریکی و هیدروژنی، اقدام به ساخت پیشرانه های درون سوز قابل توجهی می کند. رقابت انتخاب ۱۰ پیشرانهٔ برتر امسال اما به اندازهٔ سال ۲۰۱۹ شلوغ نبوده است زیرا این رقابت با حضور ۲۶ پیشرانهٔ جدید یا کاملاً بروز شده آغاز شد. پس انجام آزمایشات مختلف روی این موتورها، داوران نمونه های موردنظر خود را انتخاب کردند و سپس روی ۱۰ موتور برتر به اجماع رسیدند که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید.

ب ام و M۳۴۰i

۳ لیتری I۶ توربو

موتور ۳ لیتری شش سیلندر خطی توربوشارژ ب ام و در مدل M۳۴۰i کارکردی نرم و روان داشته و قدرت و جذابیت فراوانی را ارائه می کند.

شورلت کوروت C۸

۶.۲ لیتری V۸

بهترین پیشرانه های سال 2020

پیشرانهٔ هشت سیلندر LT۲ جنرال موتورز نیروبخش شورلت کوروت موتور وسط جدید است و جذابیت فراوانی دارد. این یک نسخهٔ بروز شده از موتور LT۱ جنرال موتورز است.

فورد موستانگ

۲.۳ لیتری I۴ توربو

بهترین پیشرانه های سال 2020

برای موتور ۲.۳ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ فورد موستانگ پکیج High Performance قابل سفارش است که کمپرسور توربوی بزرگ تر، کالیبراسیون جدید موتور و رادیاتور بزرگ تر را به همراه دارد.

جی ام سی سی یرا

۳ لیتری I۶ توربودیزل

بهترین پیشرانه های سال 2020

موتور دیزلی جی ام سی سی یرا مصرف سوختی عالی و گشتاور فراوانی را در دورهای پایین ارائه می کند. حال خریداران می توانند از این گشتاور برای یدک کشی یا تفریح آفرود در آخر هفته استفاده کنند.

هوندا آکورد هیبریدی

۲ لیتری I۴ + موتورهای الکتریکی

بهترین پیشرانه های سال 2020

قوای محرکهٔ هیبریدی هوندا که از یک پیشرانهٔ ۲ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ بنزینی به همراه دو موتور الکتریکی تشکیل شده ترکیبی از کارایی و قدرت را در سدان نمادین آکورد ارائه می کند.

هیوندای کُنا EV

الکتریکی ۱۵۰ کیلوواتی

بهترین پیشرانه های سال 2020

هیوندای کُنا الکتریکی با قیمت مناسب و بُرد خوب در قالب یک کراس اوور ساب کامپکت، داوران رقابت پیشرانه های برتر سال را تحت تأثیر قرار داده است.

هیوندای سوناتا

۱.۶ لیتری I۶ توربو

بهترین پیشرانه های سال 2020

پیشرانهٔ ۱.۶ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ هیوندای که برای نسل جدید سوناتا قابل سفارش است، قدرت زیادی را به این سدان خانوادگی می بخشد.

مرسدس بنز GLE۴۵۰

۳ لیتری I۶ توربو هیبریدی خفیف

قوای محرکهٔ مرسدس بنز GLE۴۵۰ با برخورداری از سیستم هیبریدی خفیف ۴۸ ولت همواره کارکردی روان دارد و قدرتی یکنواخت را ارائه می کند.

بهترین پیشرانه های سال 2020

نیسان آلتیما

۲ لیتری I۴ توربو تراکم متغیر

پیشرانهٔ ۲ لیتری ضریب تراکم متغیر نیسان سریعاً به درخواست های راننده پاسخ می دهد و در سرعت های بالا نیز کشش زیادی دارد.

بهترین پیشرانه های سال 2020

دوج رم ۱۵۰۰

۳.۶ لیتری V۶ هیبریدی خفیف

بهترین پیشرانه های سال 2020

دوج رم با سیستم هیبریدی خفیف، ترکیبی از مصرف سوخت مناسب موتور V۶ را به نیروی کمکی الکتریکی ارائه می کند.
همرسانی نوشتار: