رکورد کوروت جدید در نوربرگ رینگ منتشر شد؟!

  1. یکشنبه ۱ دی ۹۸ ساعت ۰۸:۳۷ (۴ سال،۷ ماه قبل)
رکورد کوروت جدید در نوربرگ رینگ منتشر شد؟!
به گزارش فرانگر

شایعات جدید نشان می دهند شورولت کوروت C۸ ۲۰۲۰ مجهز به پکیج Z۵۱ یک دور پیست مشهور نوربرگ رینگ را در ۷ دقیقه و ۲۸.۳۰ ثانیه طی کرده است. این اطلاعات را ماسل کارز اند تراکس بدون ذکر منبعی برای خبر خود منتشر کرده است.

وقتی که رسانه ها با مدیر این مجله تماس گرفته اند او گفته است مجله ی یاد شده در انتشار اخبار کوروت جدید جلودار بوده و البته برای کسب اطلاعات بیشتر باید با خود خبرنگاری که این خبر را منتشر کرده صحبت نمود. البته رسانه ها با خود شورولت نیز تماس گرفته اند تا درباره چند و چون این خبر اطلاعاتی کسب کنند ولی فعلاً خبری منتشر نشده است.

مهندسان شورولت چند باری با کوروت جدید در جهنم سبز ظاهر شده اند و این کار جای تعجبی نداشته است. این شرکت قبلاً اذعان داشته برنامه هایی برای حضور در پیست های نوربرگ رینگ و ویرجینیا دارد.

رکورد کوروت جدید در نوربرگ رینگ منتشر شد؟!

برای یادآوری بد نیست بدانید سریع ترین کوروت در نوربرگ رینگ مدل ZR۱ ۲۰۱۲ است که رکورد رسمی ۷ دقیقه و ۱۹.۶۳ ثانیه ای را ثبت نموده است. البته یکی از مهندسان کوروت قبلاً ادعا کرده کوروت ZR۱ ۲۰۱۹ رکورد ۷ دقیقه و ۰۴ ثانیه ای را در این پیست برجای گذاشته و اما شورولت هرگز به صورت رسمی بیانیه ای دراین باره منتشر نکرده است. دیگر شورولت سریع در جهنم سبز مدل کامارو ZL۱ ۱LE ۲۰۱۸ با زمان ۷ دقیقه و ۱۶.۰۴ ثانیه بوده است.

رکورد کوروت جدید در نوربرگ رینگ منتشر شد؟!

یکی دیگر از خودروهایی که رکورد مشابهی دارد ب ام و M۴ GTS می باشد که توانسته یک دور این پیست را در ۷ دقیقه و ۲۷.۸۸ ثانیه طی کند.

رکورد کوروت جدید در نوربرگ رینگ منتشر شد؟!

به خاطر اینکه می دانیم نسخه های قوی تری از نسل جدید کوروت در راه هستند بنابراین رکورد ۷ دقیقه و ۲۸.۳۰ ثانیه می تواند نقطه آغاز خوبی برای توسعه محصولات جدید شورولت باشد. شایعاتی درباره استفاده مدل ZR۱ جدید از پیشرانه ۸ سیلندر توئین توربو به گوش رسیده است. همچنین گفته می شود این خودرو از سیستم هیبریدی سود خواهد برد. ظاهراً این نیروگاه حداقل قدرت ۹۰۰ اسب بخاری داشته و چنین محصولی قطعاً در نوربرگ رینگ عملکرد بهتری خواهد داشت.

2016 BMW M4 GTS
همرسانی نوشتار: