توافق ولوو و ایسوزو برای ایجاد اتحادی استراتژیک

  1. شنبه ۳۰ آذر ۹۸ ساعت ۰۷:۲۷ (۴ سال،۷ ماه قبل)
توافق ولوو و ایسوزو برای ایجاد اتحادی استراتژیک
به گزارش فرانگر

ولوو و ایسوزو به پیش نویس توافق شکل گیری اتحادی استراتژیک در زمینه خودروهای تجاری دست یافتند.

این همکاری باعث خواهد شد گروه ولوو مالکیت کامل تراک های UD را به ایسوزو موتورز انتقال دهد. هزینه این انتقال برای ایسوزو موتورز حدود ۲.۳ میلیارد دلار خواهد بود و به این شرکت کمک خواهد کرد تا در زمینه تراک ها و کامیون های الکتریکی و خودران پیشرفت کند.

مدیر اجرایی گروه ولوو می گوید:

گروه ولوو و ایسوزو موتورز همکاری تثبیت شده ای در زمینه پیکاپ های مدیوم دیوتی در ژاپن داشته اند و روح همکاری برد-برد را باهم به اشتراک گذاشته اند.

او ادامه می دهد:

ما پتانسیل فوق العاده ای در گسترش همکاری خود در زمینه های تکنولوژی، فروش و سرویس می بینیم تا به این ترتیب بتوانیم مصرف کنندگان و شرکای تجاری را از این مزیت ها برخوردار کنیم. همکاری ما باعث بهبود عملکرد در سال های اخیر شده و شکل گیری اتحاد جدید نیز فرصتی فوق العاده برای ادامه ی این مسیر موفقیت آمیز خواهد بود.

علاوه بر فروش شرکت تراک های UD، این اتحاد استراتژیک شاهد همکاری تکنولوژیک هر دو شرکت خواهد بود. ولوو و ایسوزو به دنبال کشف فرصت های بیشتر برای گسترده تر کردن همکاری خود در زمینه خودروهای تجاری و کشیدن آن به زمینه کامیون های سبک و مدیوم دیوتی هستند.

انتظار می رود فرایند توافق نهایی در اواسط سال ۲۰۲۰ انجام شود و انتقال سهام شرکت تراک های UD نیز تا اواخر سال ۲۰۲۰ صورت پذیرد.

توافق ولوو و ایسوزو برای ایجاد اتحادی استراتژیک

رئیس شرکت ایسوزو موتورز نیز در این زمینه اظهار داشته است:

توافق ولوو و ایسوزو برای ایجاد اتحادی استراتژیک

ایسوزو موتورز و گروه ولوو قویاً باور دارند که فرصت های همکاری زیادی وجود دارد. ما به دنبال استفاده از ارزش های هر دو کمپانی در محصولات خود هستیم. همکاری ما به صورت فعالانه ای باعث بهبود رضایت مشتریان خواهد شد و ما را برای تحولات لجستیکی آینده آماده خواهد کرد.همرسانی نوشتار: