مقایسه آمار فروش تسلا مدل ۳ با محصولات ب ام و

  1. جمعه ۲۹ آذر ۹۸ ساعت ۱۳:۰۳ (۴ سال،۶ ماه قبل)
مقایسه آمار فروش تسلا مدل 3 با محصولات ب‌ام‌و
به گزارش فرانگر

مقایسه آمار فروش تسلا مدل ۳ با دیگر خودروها معمولاً با نتیجه گیری های سورپرایز کننده ای درباره محبوبیت خودروهای الکتریکی همراه بوده است.

بچه سدان الکتریکی تسلا تاکنون فروش قابل توجهی داشته و به راحتی از برخی خودروهای درون سوز متعلق به خودروسازان طراز اول جهانی عبور کرده است.

بنا به گفته ی Cleantechnica (تسلا داده های فروش ماهانه خود را منتشر نمی کند)، از ژانویه تا نوامبر سال ۲۰۱۹ در آمریکا شاهد فروش ۱۲۷۸۳۶ دستگاه تسلا مدل ۳ هستیم که آن را به نهمین خودروی پرفروش سواری در این بازار تبدیل کرده است.

مقایسه آمار فروش تسلا مدل 3 با محصولات ب ام و

خود همین آمار به تنهایی احساس برانگیز است اما زمانی که شروع به مقایسه با دیگر خودروها می کنید اوضاع جالب تر می شود. فروش تسلا مدل ۳ تا ماه نوامبر ۲۰۱۹ بیشتر از کل فروش ب ام و سری ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷ و ۸ بوده است! کل فروش این محصولات ب ام و برابر با ۱۱۶۰۷۳ دستگاه اعلام شده است.

مقایسه آمار فروش تسلا مدل 3 با محصولات ب ام و

اگرچه تسلا مدل ۳ در دسترس همه خریداران قرار ندارد اما محبوبیت زیادی به دست آورده که دلیل آن ترکیب پرفورمنس قابل توجه با هزینه های مالکیت پایین و تکنولوژی پیشرو می باشد. اگرچه برخی افراد چنین چیزی را پیش بینی می کردند و هم اکنون نیز برخلاف نظر افراد دیگری معتقدند که فروش این خودرو همچنان بالا باقی خواهد ماند.

مقایسه آمار فروش تسلا مدل 3 با محصولات ب ام و

مقایسه آمار فروش تسلا با ب ام و همچنین نشان می دهد که این خودروساز آمریکایی چگونه در حال حاضر باعث ایجاد اختلال در صنعت خودرو شده است. از یک طرف تقاضای زیادی برای کراس اوورها و شاسی بلندها وجود دارد و از طرف دیگر نیز تسلا تنها گزینه معتبر برای مصرف کنندگان خودروهای الکتریکی است و بنابراین جای تعجبی ندارد که فروش کل محصولات سواری ب ام و در مقایسه با مدت مشابه سال پیش افت ۱۴.۴ درصدی را تجربه کرده است.

مقایسه آمار فروش تسلا مدل 3 با محصولات ب ام و

تسلا پیش بینی می کند امسال بین ۳۶۰ تا ۴۰۰ هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان خواهد داد که یکی از فاکتورهای کمک کننده آن برای رسیدن به این هدف حضور در بازارهای بیشتری می باشد.

مقایسه آمار فروش تسلا مدل 3 با محصولات ب ام و
همرسانی نوشتار: