رندری جذاب از فورد برانکو ۲۰۲۰ جدید

  1. جمعه ۲۹ آذر ۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
رندری جذاب از فورد برانکو 2020 جدید
به گزارش فرانگر

یکی از مهم ترین خودروهایی که سال آینده معرفی خواهد شد فورد برانکو است. قرار است پرده ها در بهار سال ۲۰۲۰ از روی این خودرو کنار رود هرچند شاید فروش این خودرو تا اواخر سال آتی میلادی آغاز نشود. قبلاً مدل مسابقه ای برانکو R رونمایی شده و انتظار داریم مدل تولیدی شباهت هایی با آن داشته باشد. به همین خاطر هنرمندان دنیای خودرو دست به کار شده و رندرهایی از این شاسی بلند مشهور را منتشر ساخته اند.

جدیدترین رندرهای منتشر شده کار کاربری اینستاگرامی با نام moaoun_moaoun است. طراح در طراحی این رندر به وضوح از برانکو R و همچنین تصویر تیزری خود فورد که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد الهام گرفته است. طراحی این خودرو نیم نگاهی جذاب به گذشته نیز داشته و می توان در بعضی بخش ها به ویژه بخش جلو تأثیرپذیری از نسل اول برانکو را مشاهده کرد.

آیا این رندر تخمینی دقیق از مدل نهایی تولیدی است؟ می دانیم که برانکوی جدید شباهت هایی به این رندر خواهد داشت و اگرچه برانکو R نسخه ای رادیکال از مدل تولیدی است اما جلوپنجره این آفرودر می تواند شباهت هایی به رندر موردبحث داشته باشد. ما همچنین می دانیم که برانکو از نظر ابعاد شباهت هایی به جیپ رانگلر خواهد داشت و از ویژگی های مشابهی همچون درب های جداشدنی و گزینه سقف نرم سود خواهد برد. انتظار می رود پلتفرم این خودرو با فورد رنجر مشترک باشد. همچنین شاهد عرضه برانکو با پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۳ لیتری ۲۷۰ اسبی رنجر خواهیم بود.

رندری جذاب از فورد برانکو 2020 جدید

رندری جذاب از فورد برانکو 2020 جدید

رندری جذاب از فورد برانکو 2020 جدید

البته هیچ یک از این اطلاعات تائید نشده اند اما احتمال تحقق آن ها بالاست. باور بر این است فورد از زیرساخت مدل اسکیپ برای تولید مدلی کامپکت با نام برانکو اسپورت هم استفاده خواهد کرد. مشخص نیست که این خودرو چه زمانی معرفی خواهد شد اما شایعات درباره آن زیاد است.

رندری جذاب از فورد برانکو 2020 جدید

رندری جذاب از فورد برانکو 2020 جدید
همرسانی نوشتار: