رؤیت لوگوی جدید و شیک کیا

  1. جمعه ۲۹ آذر ۹۸ ساعت ۰۹:۰۱ (۴ سال،۷ ماه قبل)
رؤیت لوگوی جدید و شیک کیا
به گزارش فرانگر

کیا در حال حاضر به دنبال بازنگری در سبد محصولات جهانی خود بوده و نسل جدید اپتیما به زودی به کراس اوور سلتوس ۲۰۲۱ و محصول ساب کامپکت و جدید ریو می پیوندد.

البته افرادی که به کانسپت های اخیر این خودروساز کره ای توجه کرده اند شاید متوجه نصب لوگو و نشان بازنگری شده ای روی این خودروها شده باشند. لوگوی جدید کیا فونت کاملاً جدیدی داشته و بجای حالتی که مشابه لوگوی فورد می باشد مستقیماً روی پانل های بدنه نصب شده است.

هم اکنون می توانیم این لوگوی جدید را روی محصول تولیدی کیا ببینیم. در تصاویر منتشر شده نشان جدید کیا روی فرمان، صندوق عقب و بالای جلوپنجره دیده می شود. البته نوع خودروها فعلاً مشخص نیست.

رؤیت لوگوی جدید و شیک کیا

تفاوت بین نوشته های لوگوی موجود روی کانسپت های کیا با نمونه هایی که هم اکنون می بینیم این است که فونت داخل شکل کروی تیره رنگی قرار گرفته است. این لوگو هنوز هم تیزتر از نشان کنونی کره ای ها بوده اما کاملاً مطمئنیم که بدون وجود همان فرم کره ای بهتر به نظر خواهد رسید.

رؤیت لوگوی جدید و شیک کیا

متأسفانه نمی دانیم که کیا به صورت رسمی از این لوگو در خودروهای تولیدی خود استفاده خواهد کرد یا نه و اگر هم استفاده کند این امر به معنی هویت جدید برند خواهد بود یا خیر.

رؤیت لوگوی جدید و شیک کیا

رؤیت لوگوی جدید و شیک کیا
همرسانی نوشتار: