پورشه ماکان GTS مدل ۲۰۲۰، قوی تر و جذاب تر!

  1. چهارشنبه ۲۷ آذر ۹۸ ساعت ۱۷:۰۳ (۴ سال،۵ ماه قبل)
پورشه ماکان GTS مدل 2020، قوی‌تر و جذاب‌تر!
به گزارش فرانگر

پورشه با معرفی ماکان GTS ۲۰۲۰ که بین دو مدل S و توربو قرار می گیرد تعداد اعضای این خانواده را بیشتر کرده است. ژرمن ها این تریم را قبلاً عرضه کرده اند اما حالا به روزرسانی و قدرت بیشتر نسبت به نسل قبلی را در دستور کار قرار داده اند. علاوه بر بهبود قدرت پیشرانه، ماکان GTS ۲۰۲۰ از طراحی جذاب تر و کابینی بهتر سود می برد.

این خودرو از پیشرانه ۶ سیلندر ۲.۹ لیتری توئین توربوی ۳۷۵ اسب بخاری سود برده و بنابراین خروجی آن نسبت به مدل قبلی ۱۵ اسب بخار افزایش یافته است. این نیروگاه آهنین گشتاور ۵۱۹ نیوتون متری خود را از طریق گیربکس دوکلاچه پورشه به چرخ ها منتقل می کند. این برند ادعا می کند ماکان GTS ظرف مدت ۴.۷ ثانیه سرعت خود را از سکون به ۹۶ کیلومتر در ساعت می رساند اما اگر پکیج اسپورت کرونو سفارش داده شود این زمان دودهم ثانیه بهتر خواهد شد. سقف سرعت خودرو نیز ۲۶۰ کیلومتر در ساعت می باشد.

از جمله تجهیزات استاندارد این شاسی بلند لوکس می توان به سیستم تعلیق بادی تطبیقی، رینگ های ۲۰ اینچی، سیستم اگزوز اسپورت و ترمزهای قوی تر اشاره کرد. البته ترمزهای سرامیک کامپوزیتی پورشه نیز به صورت سفارشی در دسترس هستند.

پورشه ماکان GTS مدل 2020، قوی تر و جذاب تر!

پورشه ماکان GTS مدل 2020، قوی تر و جذاب تر!

از نظر بصری نیز ماکان GT به عناصر مشکی رنگ در نمای جلو، رکاب های جدید، عناصر مشکی عقب و… مجهز شده است. پورشه در داخل کابین از آلکانترا روی بخش مرکزی صندلی، کنسول مرکزی، استراحت گاه دست و پانل درب ها استفاده کرده است. آلومینیوم برس خورده نیز برای ایجاد ظاهری اسپورت تر بکار رفته است. صندلی های اسپورت با بالشتک های جانبی گیراتر برای اولین بار در این خودرو بکار رفته اند. سیستم صوتی Bose، شارژ بی سیم گوشی و… نیز در کابین دیده می شوند.

پورشه ماکان GTS مدل 2020، قوی تر و جذاب تر!

پورشه ماکان GTS مدل 2020، قوی تر و جذاب تر!

پورشه ماکان GTS ۲۰۲۰ که قیمت پایه ۷۱۳۰۰ دلاری دارد از تابستان سال جاری میلادی وارد بازار خواهد شد. انتظار می رود بهای این خودرو نیز همچون تمامی محصولات پورشه با سفارش آپشن ها بطور قابل توجهی بالا رود.

پورشه ماکان GTS مدل 2020، قوی تر و جذاب تر!

[دانلود ویدئو]
همرسانی نوشتار: