رندری عجیب از مرسدس GLA پیکاپ!

  1. سه شنبه ۲۶ آذر ۹۸ ساعت ۱۷:۲۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
رندری عجیب از مرسدس GLA پیکاپ!
به گزارش فرانگر

مرسدس بنز GLA جدید کراس اووری جذاب است که سرانجام با معرفی خود باعث شد ظاهر هاچبک مانند نسل پیشین آن از یادها برود. این طراحی جدید با برخی تغییرات در ابعاد همراه شده تا کابینی جادارتر ایجاد شده و پیشرانه هایی قوی تر در دل آن قرار گیرند. GLA عضو جدید سبد محصولات کامپکت مرسدس است که دگرگونی کاملی را تجربه نموده و بنابراین فعلاً خبری از عضو جدیدی برای این خانواده نخواهد بود. البته باید نسخه های الکتریکی مدل های کنونی را از این قضیه مستثنا کرد.

اما البته که این امر به معنی عدم تصور یک خودروی کامپکت دیگر همچون پیکاپ نخواهد بود! بله مرسدس پیش از این پیکاپ X کلاس را در برخی بازارها عرضه کرده اما اگر این برند تصمیم بگیرد وارد کلاس پیکاپ های کامپکت شکل گرفته بر پایه کراس اوورها شود وضعیت چگونه خواهد بود؟

چنین خودرویی اصلاً تولید نخواهد شد اما X-Tomi Design رندری از پیکاپ جالب GLA منتشر کرده و که شاسی آن با نسل جدید این کراس اوور مشترک می باشد. این فتوشاپ کار اهل مجارستان برای ارائه رندر خود از تصاویر خبری رسمی مرسدس استفاده نموده و سقف و درب های عقب آن را به منظور ایجاد محفظه باری کاربردی حذف کرده است. ابعاد کلی این رندر خوب بوده و حتی به لطف وجود اسپویلری شیک روی سقف می توان آن را محصولی نسبتاً اسپورت هم دانست.

رندری عجیب از مرسدس GLA پیکاپ!

آیا این رندرها می توانند به واقعیت تبدیل شوند؟ واضح است که چنین کاری صورت نمی گیرد چراکه کدام فرد عاقلی یک پیکاپ لوکس گران قیمت با محفظه بار کوچک را انتخاب خواهد کرد؟ پاسخ این سؤال واضح است!

رندری عجیب از مرسدس GLA پیکاپ!

GLA جدید در آمریکا به صورت کراس اووری پنج نفره و از تابستان سال آینده میلادی عرضه خواهد شد اما مشتریان اروپایی چند ماه زودتر پشت فرمان این خودرو خواهند نشست.

رندری عجیب از مرسدس GLA پیکاپ!
همرسانی نوشتار: