ب ام و i۳ تا سال ۲۰۲۴ تولید خواهد شد

  1. سه شنبه ۲۶ آذر ۹۸ ساعت ۱۳:۰۸ (۴ سال،۶ ماه قبل)
ب‌ام‌و i3 تا سال 2024 تولید خواهد شد
به گزارش فرانگر

یکی از سخنگویان ب ام و به روزنامه آلمانی Leipziger Volkszeitung گفته که i۳ تا سال ۲۰۲۴ تولید خواهد شد.

اگرچه i۳ اولین تلاش جدی ب ام و در دنیای خودروهای الکتریکی بوده اما هرگز شاهد فروش بالای این خودرو نبوده ایم. همچنین عرضه خودروهای الکتریکی ارزان تر با محدوده حرکتی بیشتر باعث شده این خودرو تا حدی به حاشیه رانده شود. با این وجود ژرمن ها فکر می کنند این خودرو هنوز هم توانایی عرض اندام در بازار را دارد.

I۳ هم اکنون با مجموعه باتری ۴۲.۲ کیلووات ساعتی عرضه می شود و برد بین ۲۸۵ تا ۳۱۰ کیلومتری دارد. این خودرو اولین بار با باتری ۲۲ کیلووات ساعتی عرضه شد اما در سال ۲۰۱۶ از باتری بهتر ۳۳.۲ کیلووات ساعتی برخوردار شد و هم اکنون نیز با باتری یاد شده در دسترس است.

ب ام و i3 تا سال 2024 تولید خواهد شد

به منظور اطمینان از رقابت بهتر i۳ با رقبا، مجموعه باتری این خودرو طبق انتظارات دوباره به روز خواهد شد و برد و ظرفیت بالاتری خواهد داشت. گفته می شود اگر این اتفاق رخ دهد i۳ بهبود یافته احتمالاً در پایان سال ۲۰۲۰ یا اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد و تا چهار سال بعدی تغییری نخواهد داشت.

ب ام و i3 تا سال 2024 تولید خواهد شد

ب ام و i۳ احتمالاً در سال ۲۰۲۴ با بازار وداع خواهد کرد. باواریایی ها تا آن زمان چندین خودروی الکتریکی به روز در بازار خواهند داشت که از جمله آن ها می توان به سری ۱ تمام الکتریکی، i۴، iX۳ و iNext اشاره کرد بنابراین غیبت i۳ در بازار تأثیر محسوسی روی این برند نخواهد گذاشت.

ب ام و i3 تا سال 2024 تولید خواهد شد

ب ام و i3 تا سال 2024 تولید خواهد شد
همرسانی نوشتار: