حمله شاسی بلندهای فولکس واگن به بازار هند

  1. سه شنبه ۲۶ آذر ۹۸ ساعت ۰۷:۰۳ (۴ سال،۷ ماه قبل)
حمله شاسی بلندهای فولکس‌واگن به بازار هند
به گزارش فرانگر

فولکس واگن در دو سال آینده حداقل چهار شاسی بلند جدید را در بازار هند معرفی خواهد کرد.

مشخصات این خودروها فعلاً مشخص نیست اما می دانیم اگرچه اولین شاسی بلند از بین این چهار خودرو از اواسط سال آینده میلادی به بازار عرضه خواهد شد اما تمامی آن ها در نمایشگاه خودروی دهلی نو اوایل سال ۲۰۲۰ رونمایی خواهند شد. همچنین حداقل یکی از این شاسی بلندها ابعادی میان سایز خواهند داشت درحالی که دیگری یک شاسی بلند بزرگ خواهد بود.

مدیر بخش خودروهای سواری فولکس در هند می گوید:

حمله شاسی بلندهای فولکس واگن به بازار هند

گروه فولکس واگن سرمایه گذاری حدود ۱.۱ میلیارد دلاری خود تا سال ۲۰۲۲ را برجسته ساخته و عرضه محصولات جدید برای این شرکت بخش مهمی از سرمایه گذاری در هند خواهد بود. یکی دیگر از سرمایه گذاری های این شرکت تأسیس مرکز تحقیق و توسعه در هند است.

علیرغم تصمیم فولکس برای عرضه چهار شاسی بلند جدید، ژرمن ها به دنبال حذف هیچ یک از مدل های کنونی نیستند و همچنین به فروش خودروهایی همچون پولو، ونتو، تیگوان و… ادامه خواهند داد.

ورای عرضه محصولات جدید، سرمایه گذاری فولکس در هند به معنی گسترش قابل توجه مرکز تحقیق و توسعه شرکت نیز خواهد بود. این تأسیسات در حال حاضر ۶۵۰ مهندس را به کار گرفته اما زمانی که فاز توسعه ای آن کامل شود شاهد استخدام حداقل ۵ هزار مهندس خواهیم بود.

حمله شاسی بلندهای فولکس واگن به بازار هند

مدیر فولکس ادامه داده است:

حمله شاسی بلندهای فولکس واگن به بازار هند

برخی افراد ذهنیتی دارند که محصولات فولکس واگن هزینه های مالکیت بیشتری دارند. ما با طرح های خلاقانه این موضوع را حل خواهیم کرد و هزینه های مالکیت را با گارانتی ۴ ساله کاهش خواهیم داد. این موضوع به همراه کاهش ۱۵ درصدی قیمت قطعات یدکی باعث خواهند شد ما تفاوت زیادی در بازار ایجاد کنیم.همرسانی نوشتار: