ب ام و M۱۴۰i منهارت، پاسخی محکم به AMG A۴۵ S!

  1. دوشنبه ۲۵ آذر ۹۸ ساعت ۱۷:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
ب‌ام‌و M140i منهارت، پاسخی محکم به AMG A45 S!
به گزارش فرانگر

مرسدس-ای ام جی A۴۵ S شاید یک مگا هاچبک فوق العاده باشد اما با کمکی کوچک از تیونرها، این خودرو به راحتی می تواند به چالش کشیده شود و حتی توسط برخی رقبا همچون ب ام و M۱۴۰i به مرز شکست خوردن برسد.

این ب ام و سری ۱ نسل قبلی که مشاهده می کنید سری به گاراژ منهارت زده و آنجا لقب MH۱ ۴۰۰ را به خود گرفته است. اجازه ندهید که این نام شما را به اشتباه بیندازد زیرا این خودرو قدرت ۴۰۰ اسبی ندارد بلکه نیروگاه آهنین آن خروجی ۴۳۵ اسب بخاری و گشتاور ۶۴۴ نیوتون متری تولید می کند.

چیزی که منهارت برای رسیدن به این عملکرد انجام داده تغییر نرم افزار پیشرانه و ارتقای پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری بوده است. اگرچه ما به اعداد پرفورمنس این محصول تیون شده دسترسی نداریم اما مدل استوک که قدرت ۳۴۰ اسبی و گشتاور ۵۰۰ نیوتون متری دارد در عرض ۴.۶ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد؛ بنابراین افزایش حدود ۱۰۰ اسب بخاری قدرت باعث خواهد شد این بیمر تیون شده به طور قابل توجهی سریع تر باشد.

ب ام و M140i منهارت، پاسخی محکم به AMG A45 S!

منهارت علاوه بر بهبود جذابیت های بصری این خودرو از سیستم اگزوز فولادی ضدزنگ نیز سود برده که حاصل آن تولید صدایی عمیق تر و پرطنین تر است. MH۱ ۴۰۰ همچنین به لطف استفاده از سیستم تعلیق KW ارتفاع کمتری داشته و ترمزهای جلو نیز ارتقا یافته اند. رینگ های ۱۹ اینچی سفارشی خودرو نیز با رنگ های متمایزی در دسترس بوده و نهایتاً اسپلیتر جلو و دیفیوزر عقب نیز آئرودینامیک خودرو را بهبود بخشیده اند.

ب ام و M140i منهارت، پاسخی محکم به AMG A45 S!

منهارت برای کابین M۱۴۰i تریم فیبر کربن را انتخاب کرده و آن را روی فرمان، دسته دنده و اهرم ترمزدستی بکار برده است. همچنین یک صفحه نمایش اضافی وجود دارد که داده های بیشتر همچون فشار بوست، نیروهای جی و… را نشان می دهد.

ب ام و M140i منهارت، پاسخی محکم به AMG A45 S!

ب ام و M140i منهارت، پاسخی محکم به AMG A45 S!

ب ام و M140i منهارت، پاسخی محکم به AMG A45 S!
همرسانی نوشتار: