قیمت و مشخصات آئودی A۶ آلرود ۲۰۲۰

  1. یکشنبه ۲۴ آذر ۹۸ ساعت ۱۸:۰۲ (۳ سال،۱۱ ماه قبل)
قیمت و مشخصات آئودی A6 آلرود 2020
به گزارش فرانگر

سرانجام پس از مدت ها حرف و حدیث، آئودی در ماه اکتبر عرضه A۶ آلرود در آمریکا را اعلام کرد. نسخه ی شیک A۶ آلرود به خاطر ارتفاع بیشتر و برخی ویژگی های ظاهری کاملاً متمایز بوده و کابین آن نیز جای کافی برای ۵ نفر داشته و محفظه بارش نیز کاملاً پاسخگوی نیازهای خانواده ها می باشد. این خودرو دارای تمامی ویژگی های یک شاسی بلند استاندارد بوده ولی خب چیزی دارد که خیلی ها اصلاً از آن خوششان نمی آید: قیمت ۶۶ هزار دلاری!

آئودی اخیراً بر عرضه A۶ آلرود در آمریکا تأکید کرده و قیمت و مشخصات مدل پریمیوم پلاس را اعلام کرده است. مدل پریمیوم پلاس قیمت پایه ۶۵۹۰۰ دلاری دارد اما به این مبلغ باید ۹۹۵ دلار هزینه های تحویل را نیز اضافه کرد که بهای خودرو را به ۶۶۸۹۵ دلار می رساند. در مقام مقایسه باید گفت شما با پرداخت حدود ۳ هزار دلار بیشتر مالک بزرگ ترین شاسی بلند آئودی یعنی Q۸ خواهید شد و این امر نشان می دهد که چرا خریداران بجای استیشن ها شاسی بلندها را انتخاب می کنند.

البته حقیقت این است که ما انتظار چنین قیمتی را داشتیم. استیشن ها حضور برجسته ای در بازار خودروی آمریکا ندارند بنابراین رقبای زیادی برای A۶ آلرود وجود ندارد. مرسدس بنز E کلاس استیت نیز تقریباً قیمت مشابهی داشته و ب ام و هم محصول استیشنی را در آمریکا عرضه نمی کند. البته ولوو V۹۰ کراس کانتری حدود ۱۰ هزار دلار ارزان تر از آئودی می باشد.

قیمت و مشخصات آئودی A6 آلرود 2020

به عنوان یادآوری باید گفت این خودرو از قوای محرکه هیبریدی ملایم متشکل از پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری با قدرت ۳۳۵ اسب بخار استفاده می کند. نیروی این پیشرانه از طریق سیستم چهار چرخ محرک و گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه به تمامی چرخ ها منتقل می شود. از جمله تجهیزات این خودرو می توان به کاکپیت مجازی، صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی، سیستم صوتی بنگ اند اولوفسن و… اشاره کرد.

قیمت و مشخصات آئودی A6 آلرود 2020

قیمت و مشخصات آئودی A6 آلرود 2020

شایان ذکر است قیمت مدل فول تر پرستیژ هم از ۷۱۳۹۵ دلار آغاز می شود.

قیمت و مشخصات آئودی A6 آلرود 2020
همرسانی نوشتار: