آفرودر بسیار جمع وجور جیپ برای رقابت با سوزوکی جیمنی!

  1. یکشنبه ۲۴ آذر ۹۸ ساعت ۱۷:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
آفرودر بسیار جمع‌وجور جیپ برای رقابت با سوزوکی جیمنی!
به گزارش فرانگر

جیپ در حال توسعه آفرودر بسیار جمع وجوری است که در جایگاهی پایین تر از رنگید قرار خواهد گرفت و رقیب سوزوکی جیمنی در بازارهای جهانی خواهد بود.

مدیر بازاریابی جیپ اروپا در خلال مصاحبه با اتو اکسپرس گفته است که این خودرو طول حدود ۴ متری خواهد داشت و کمی طویل تر از سوزوکی جیمنی با طول ۳.۶۴ متر خواهد بود.او گفته است:

این خودرو را خواهید توانست به عنوان محصولی شاخص از جیپ مورد استفاده قرار دهید. درعین حال با خودرویی برای استفاده روزمره طرف خواهید بود.

جیپ اخیراً اعلام کرده تا سال ۲۰۲۲ تمامی محصولات خود را با استفاده از قوای محرکه الکتریکی شده عرضه خواهد کرد بنابراین خودروی موردبحث نیز از قوای محرکه الکتریکی شده سود خواهد برد. البته همانند سوزوکی جیمنی، محصول جدید جیپ قدرت زیادی نخواهد داشت چراکه ابعاد کوچک و وزن پایین از ویژگی های آن خواهد بود.

اما از نظر پلتفرم باید گفت فعلاً خبری دراین باره نداریم. به لطف ادغام فیات-کرایسلر و پژو-سیتروئن، احتمال دارد آفرودر کوچک جیپ از همان پلتفرم ماژولار بکار رفته در نسخه های الکتریکی پژو ۲۰۸، اوپل کورسا و DS۳ کراس بک استفاده کند.

آفرودر بسیار جمع وجور جیپ برای رقابت با سوزوکی جیمنی!

چیز دیگری درباره محصول پایه جیپ نمی دانیم. اگر این خودروساز آمریکایی بتواند طراحی جذاب و ویژگی های آفرود هیجان انگیز و لذت بخش را در این خودرو بگنجاند دلیلی برای عدم محبوبیت آن وجود نخواهد داشت. چنین ویژگی هایی باعث محبوب جدیدترین نسل سوزوکی جیمنی هم شده است.

آفرودر بسیار جمع وجور جیپ برای رقابت با سوزوکی جیمنی!

به نظر می رسد کلاس آفرودرهای بسیار جمع وجور نیز جالب تر می شود…
همرسانی نوشتار: