اولین تصویر واضح از نسل جدید سدان لوکس هونگچی H۷

  1. یکشنبه ۲۴ آذر ۹۸ ساعت ۱۰:۳۴ (۴ سال،۷ ماه قبل)
اولین تصویر واضح از نسل جدید سدان لوکس هونگچی H7
به گزارش فرانگر

اولین تصویر واضح از نسل کاملاً جدید سدان لوکس و سطح بالای هونگچی H۷ منتشر شده است که جهشی بزرگی را نسبت به نسل کنونی نشان می دهد. H۷ یک سدان میان سایز پریمیوم است که رقابت با خودروهایی مثل ب ام و سری ۵ و مرسدس بنز E کلاس را هدف قرار داده است حتی با اینکه با داشتن ۵.۱ متر طول، از هردوی آن ها بزرگ تر است. هونگچی پیش ازاین چند تصویر تیزری را از این خودرو منتشر کرده بود که نمای اجمالی از آن را نشان می دادند اما حالا یک تصویر کاملاً واضح از H۷ جدید بدون هیچ گونه پوشش استتاری به بیرون درز کرده است.

خودروی موجود در تصویر بسیار شبیه به بنتلی مولسان، در بیرون طرحی دورنگ دارد که از ترکیب رنگ رز طلایی در بالا و مشکی در پایین تشکیل شده است؛ اما غیر از رنگ بدنه، اولین چیزی که در H۷ جدید جلب توجه می کند چراغ های جلوی LED بسیار باریک آن با دی لایت های LED است. در زیر این چراغ ها، مه شکن هایی اختصاصی جای گرفته اند درحالی که در میان آن ها هم جلوپنجرهٔ آبشاری بسیار بزرگی با طراحی و اندازه ای مشابه جلوپنجرهٔ رولزرویس فانتوم به چشم می خورد.

اولین تصویر واضح از نسل جدید سدان لوکس هونگچی H7

تیزرهای H۷ جدید نشان می دهند که پنجرهٔ عقب به سمت عقب خودرو کشیده شده است. در این قسمت همچنین چراغ های عمودی LED به چشم می خورند که با یک نوار LED به هم متصل شده اند. درمجموع هرچند در این تیزرها نمای عقبی H۷ چندان واضح و مشخص نیست اما بااین حال خیلی شبیه به کادیلاک XTS احساس می شود. رسانه های چینی، هونگچی H۷ جدید با پیشرانهٔ ۲ لیتری چهار سیلندر توربو و همین طور یک نمونهٔ V۶ قوی تر به بازار عرضه خواهد شد.

اولین تصویر واضح از نسل جدید سدان لوکس هونگچی H7

البته ممکن است این موتورها همان نمونه های نسل کنونی باشند اما گفته می شود که هردو موتور به منظور بهبود مصرف سوخت و کاهش تولید آلایندگی بروز شده اند. یکی دیگر از به روزرسانی های فنی نسل جدید H۷ هم سیستم تعلیق جدیدی است تا بتواند سواری مجلل و راحتی را برای رقابت با آلمانی ها فراهم کند. انتظار می رود این ماشین طی چند ماه آینده رسماً رونمایی شود درحالی که فروش آن در چین از بهار سال آینده آغاز خواهد شد.
همرسانی نوشتار: