معرفی خودروی الکتریکی بائوجون، کوچولوی بامزه!

  1. پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۸ ساعت ۱۲:۰۳ (۴ سال،۶ ماه قبل)
معرفی خودروی الکتریکی بائوجون، کوچولوی بامزه!
به گزارش فرانگر

بائوجون که به عنوان یکی از برندهای جنرال موتورز در هفته های اخیر فعال تر از هر زمان دیگری شده اولین تصاویر از جدیدترین محصول خود برای بازار چین را منتشر کرده است.

این خودروی مینی که فعلاً بدون نام است از زبان طراحی جدید بائوجون سود برده و بسیار جذاب تر از خودروهای E۱۰۰ و E۲۰۰ الکتریکی با ابعاد مشابه به نظر می رسد.

از جمله ویژگی های طراحی کلیدی این خودروی دو نفره و الکتریکی می توان به طراحی جداگانه بدنه متمایز شده با بدنه ای دو رنگ و همچنین شکل متمایز سپر جلو اشاره کرد. بائوجون می گوید نمای جلوی این خودرو از الگوی موج های رادار الهام گرفته و بنابراین به راحتی می توان آن را تشخیص داد.

دیگر ویژگی های جالب بدنه عبارت اند از طراحی تخت بخش پایینی درب ها که از متریال مقاوم در برابر خراش ساخته شده اند. دستگیره های درب پنهان شده و طراحی متفاوت رینگ ها نیز جزو موارد جالب این خودرو هستند. گفته می شود این دو ویژگی یاد شده باعث کاهش مقاومت در برابر باد می شوند که یک مزیت کلیدی برای هر خودروی الکتریکی محسوب می شود.

معرفی خودروی الکتریکی بائوجون، کوچولوی بامزه!

بائوجون اشاره ای به زمان عرضه این خودروی الکتریکی جدید نداشته اما گفته که این محصول باعث تکمیل دو نمونه کنونی E۱۰۰ و E۲۰۰ می شود. اطلاعاتی از قوای محرکه خودرو هم منتشر نشده است.

هنوز مشخص نیست که آیا این خودرو با بائوجون E۲۰۰ ارتباط دارد یا خیر. E۲۰۰ حداکثر برد ۲۷۰ کیلومتری داشته اما خب واضح است که محدوده حرکتی آن در دنیای واقعی کمتر از این میزان است.

معرفی خودروی الکتریکی بائوجون، کوچولوی بامزه!

بائوجون می گوید همچنان به معرفی خودروهایی با قوای محرکه جدید ادامه خواهد داد و درعین حال راه حل های حمل ونقل بیشتری را برای مصرف کنندگان چینی معرفی خواهد کرد.
همرسانی نوشتار: