تغییر برنامه های تولید تسلا سایبرتراک

  1. سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸ ساعت ۱۵:۰۳ (۳ سال،۹ ماه قبل)
تغییر برنامه‌های تولید تسلا سایبرتراک
به گزارش فرانگر

تسلا اعلام کرد نسخه ی سه موتوره پیکاپ سایبرتراک را یک سال زودتر از برنامه های اولیه عرضه خواهد کرد و درعین حال نسخه ی پایه ی تک موتوره و دیفرانسیل عقب را نیز یک سال دیرتر تولید خواهد نمود.

تسلا در زمان رونمایی از این محصول خبرساز اعلام کرد اولین نمونه های تک موتوره دیفرانسیل عقب و دوموتوره چهار چرخ محرک به همراه مدل سه موتوره حدود یک سال بعد و در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهند شد. حالا گفته می شود تولید مدل سه موتوره در سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد درحالی که عرضه مدل تک موتوره دیفرانسیل عقب به اواخر سال ۲۰۲۲ موکول شده است.

شنیدن اینکه تسلا موعد تولید و عرضه محصولات خود را تغییر داده سورپرایز کننده نیست. هرچه باشد همین موضوع درباره زمان تولید و عرضه تسلا مدل ۳ نیز صادق بود و ابتدا مدل های فول تر این خودرو با حداکثر میزان سود در بازار عرضه شدند.

تغییر برنامه های تولید تسلا سایبرتراک

به عنوان یادآوری باید گفت سایبرتراک تک موتوره دیفرانسیل عقب برد فراتر از ۴۰۰ کیلومتر خواهد داشت و شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت آن عدد قابل احترام ۶.۵ ثانیه خواهد بود. قیمت این مدل از ۳۹۹۰۰ دلار آغاز خواهد شد. یک پله بالاتر مدل رده میانی دوموتوره با بهای ۴۹۹۰۰ دلاری، شتاب ۴.۵ ثانیه ای و برد فراتر از ۴۸۰ کیلومتر قرار خواهد گرفت. نهایتاً هم به مدل پرچم دار سه موتوره چهار چرخ محرک می رسیم که شتاب برجسته ۲.۹ ثانیه ای، برد بیش از ۸۰۰ کیلومتری و قیمت پایه ی ۶۹۹۰۰ دلاری خواهد داشت.

تغییر برنامه های تولید تسلا سایبرتراک

تغییر برنامه های تولید تسلا سایبرتراک
همرسانی نوشتار: