ترسناک تر شدن آئودی RS۶ آوانت ۲۰۲۱ با تیونینگ ABT

  1. سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
ترسناک‌تر شدن آئودی RS6 آوانت 2021 با تیونینگ ABT
به گزارش فرانگر

ABT متخصص ارتقای بسیاری از خودروهای گروه فولکس واگن بوده و پکیج های متنوعی برای خودروهای گوناگون از فولکس واگن پولو گرفته تا سئات و لامبورگینی اوروس و آئودی R۸ تدارک دیده است. این شرکت هم اکنون دست روی سوپر استیشن دوست داشتنی ارباب حلقه ها گذاشته است…

اما ABT سابقه ی درخشانی در تیون استیشن های آئودی داشته و هنوز خاطره ی RS۶+ آوانت پرفورمنس نوگارو و RS۶-E تمام الکتریکی با قدرت ۱۰۱۸ اسب بخار از یادمان نرفته است. همچنین خبرهایی درباره ی تولید نسخه ی جدید این خودرو به گوش رسیده است.

ABT پس از معرفی نسخه ی RS۶-R در سال ۲۰۱۴ دو تیزر از نسل بعدی این استیشن فوق العاده سریع را منتشر کرده است. این پروژه ی متفاوت بر پایه RS۶ جدید شکل گرفته است.

ترسناک تر شدن آئودی RS6 آوانت 2021 با تیونینگ ABT

جدیدترین استیشن اینگولشتات یکی از دیوانه وارترین خودروهای آئودی بوده و جزو بهترین استیشن های تاریخ محسوب می شود. ABT با تغییراتی که روی این خودرو اعمال کرده محصولی خشن تر را متولد ساخته است. اسپلیتر جلوی گیرا، دیفیوزر گیرای عقب و… نشان می دهند که این یک استیشن عادی نیست. در پشت خودرو همچنین سیستم اگزوز با چهار خروجی و سپرهای متمایز با ورودی های هوای بزرگ تر دیده می شوند.

ترسناک تر شدن آئودی RS6 آوانت 2021 با تیونینگ ABT

این تیونر فعلاً آمار و ارقام مربوط به قدرت و گشتاور پیشرانه را اعلام نکرده اما انتظار می رود افزایش قابل توجهی نسبت به قدرت ۵۹۱ اسبی و گشتاور ۸۰۰ نیوتون متری مدل استاندارد دیده شود. شاید خود آئودی هم یک روزی با استفاده از قوای محرکه هیبریدی RS۷ اسپورت بک نسخه ای قوی تر از RS۶ آوانت را تولید نماید.

ترسناک تر شدن آئودی RS6 آوانت 2021 با تیونینگ ABT

رونمایی کامل از هیولای ABT در نیمه دوم آوریل انجام خواهد شد اما از برخی قطعات ارتقایی و رینگ های جدید این خودرو در اواسط ماه فوریه پرده برداری خواهد شد.
همرسانی نوشتار: