آشنایی با رولزرویس فانتوم ۷ متری!

  1. یکشنبه ۱۷ آذر ۹۸ ساعت ۱۴:۰۳ (۴ سال،۵ ماه قبل)
آشنایی با رولزرویس فانتوم 7 متری!
به گزارش فرانگر

بسته به نوع لیموزین مورد استفاده می توان شخصیت افرادی که داخل آن نشسته اند را حدس زد. وقتی که صحبت از لیموزین ساخت رولزرویس به میان آید قطعاً خواهیم دانست که قیمت این خودرو فوق العاده بالا خواهد بود.

قیمت این خودرویی که مشاهده می کنید ۳.۳ میلیون دلار است! فانتوم موردبحث را می توان ۶ ماه پس از سفارش دریافت کرد و آن چیزی که تحویل می گیرید واقعاً یک قالیچه ی لوکس روی چهار چرخ است.

فاصله ی بین محوری ۳۷۷۲ میلی متری فانتوم استاندارد با افزایش بیش از ۱ متری به ۴۸۲۲ میلی متر رسیده و طول خودرو هم اکنون برابر با ۷۰۳۲ میلی متر است! این خودرو با حفاظت بالستیک B۷ عرضه شده و دارای دیواره های داخلی کابین است که باعث می شود سرنشینان در زمان وقوع حوادث گوناگون امنیت کاملی داشته باشند.

آشنایی با رولزرویس فانتوم 7 متری!

از آنجایی که با یکی از محصولات رولزرویس روبرو هستیم بنابراین انتظار ویژگی های بیشتری را داریم. داخل خودرو مرکز چندرسانه ای آی مک با دی وی دی، سیستم صوتی بنگ اند اولوفسن و نورپردازی کامل وجود دارد. اکثر عملکردهای این سیستم را نیز می توان از طریق آیفون کنترل کرد.

آشنایی با رولزرویس فانتوم 7 متری!

فانتوم در نسخه ی طویل تر استاندارد وزن ۲۶۱۰ کیلوگرمی داشته و بنابراین خودروی سنگین وزنی محسوب می شود. البته افزایش قابل توجه طول خودرو و همچنین وجود متریال حفاظتی سنگین باعث شده وزن این خودرو بسیار افزایش یابد و این در حالی است که سازنده این لیموزین لوکس به محفظه پیشرانه اصلاً دست نزده است. به این ترتیب نیروگاه ۱۲ سیلندر ۶.۷۵ لیتری توئین توربوی فانتوم همچنان قدرت ۵۷۱ اسبی و گشتاور ۹۰۰ نیوتون متری داشته اما خب این پیشرانه خواهد توانست پرفورمنس مناسبی برای خودرویی که وزنی به اندازه ی یک خانه کوچک دارد فراهم کند!

آشنایی با رولزرویس فانتوم 7 متری!
همرسانی نوشتار: