تیزر ب ام و M۴ GT۳ جدید، طوفان در راه است…

  1. یکشنبه ۱۷ آذر ۹۸ ساعت ۱۱:۲۴ (۴ سال،۷ ماه قبل)
تیزر ب‌ام‌و M4 GT3 جدید، طوفان در راه است…
به گزارش فرانگر

عکاسان صنعتی اولین تصاویر جاسوسی از نسل جدید M۴ کوپه را طی چند روز گذشته ثبت کرده اند و حالا هم ب ام و تیزری از خودروی مسابقه ای M۴ GT۳ جدید را منتشر کرده است.

این خودرو که قرار است در سال ۲۰۲۲ وارد پیست شود جایگزین مدل M۶ GT۳ عرضه شده در سال ۲۰۱۶ خواهد شد. این خودرو در طول سال های گذشته پیروزی های زیادی در مسابقات شامل عناوینی در مسابقات ۲۴ ساعته اسپا فرانکوشمپس و قهرمانی جهانی فیا GT در ماکائو به دست آورده است.

ب ام و چیز زیادی درباره محصول مسابقه ای خود نگفته اما تائید کرده M۴ GT۳ چندین ماه در حال توسعه بوده و سال آینده تست های گسترده ای را پشت سر خواهد گذاشت. این خودروساز آلمانی همچنین گفته این محصول مسابقه ای ارتباط زیادی با نسخه جاده ای خود خواهد داشت.

تیزر ب ام و M4 GT3 جدید، طوفان در راه است…

خب صحبت از نسخه جاده ای شد و باید گفت ب ام و تائید کرده M۴ جدید از پیشرانه ۶ سیلندر توئین پاور توربوی S۵۸ با قدرت بیش از ۴۹۳ اسب بخار سود خواهد برد. ژرمن ها خاطرنشان ساخته اند پیشرانه و شاسی مدل جاده ای ساختاری عالی برای توسعه نسخه مسابقه ای GT۳ می باشد.

اگرچه ب ام و از اشاره به جزئیات عملکردی این خودروی مسابقه ای خودداری کرده اما در تیزر منتشر شده می توانیم جلوپنجره بزرگ مشابه با نمونه ی بکار رفته در کانسپت ۴ را تشخیص دهیم. این جلوپنجره توسط چراغ های نازک و مه شکن های جلو با تابش زرد رنگ احاطه شده است.

از دیگر ویژگی های طراحی برجسته M۴ GT۳ می توان به کاپوتی با ورودی های هوای گیرا اشاره کرد. همچنین آینه های آئرودینامیک، رول کیج و بال عقب بزرگ هم وجود دارند.

مارکوس فلش مدیرعامل ب ام و M در بیانیه ای گفته است:

منطقی است که محصولات تاپ و مسابقه ای آتی ما بر پایه ی نسل بعدی ب ام و M۴ شکل بگیرند. ما قبلاً استانداردهای جدیدی از نظر پرفورمنس وضع کرده ایم و به همین دلیل است که GT۳ جدید نیز از این پلتفرم استفاده کرده است.همرسانی نوشتار: