وضعیت بغرنج هولدن استرالیا، بدترین عملکرد از سال ۱۹۴۸ تاکنون!

  1. شنبه ۱۶ آذر ۹۸ ساعت ۰۹:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
وضعیت بغرنج هولدن استرالیا، بدترین عملکرد از سال 1948 تاکنون!
به گزارش فرانگر

دِیو باتنر رئیس کمپانی هولدن استرالیا اعلام کرد پس از ۱۶ ماه حضور در سمت ریاست و مدیرعاملی این کمپانی استعفا خواهد داد.

باتنر که قبلاً بازنشسته شده بود در سال ۲۰۱۸ به ریاست هولدن انتخاب شد. او تلاش های زیادی برای احیای این کمپانی با سابقه انجام داد اما خب ظاهراً تلاش های او اصلاً نتیجه نداده است.

آن گونه که نشریه Car Advice می گوید، فروش هولدن در سال جاری افت ۲۶.۶ درصدی داشته و عملکرد کمپانی در ماه های سپتامبر، اکتبر، جولای، آوریل و فوریه بدترین عملکرد از نظر فروش در کل تاریخ ۷۱ ساله شرکت بوده است.

وضعیت بغرنج هولدن استرالیا، بدترین عملکرد از سال 1948 تاکنون!

معاون عملیات بین المللی جنرال موتورز درباره باتنر گفته است: “تجربه و تخصص دِیو از زمان انتخاب او در سال ۲۰۱۸ تاکنون مزیت های زیادی برای هولدن داشته است. او نه تنها وضعیتی حیاتی را رهبری می کرد بلکه تیم رهبری با اعتباری را انتخاب کرده بود.”

وضعیت بغرنج هولدن استرالیا، بدترین عملکرد از سال 1948 تاکنون!

اما سکان هدایت این کشتی طوفان زده را کریستین آکوئیلینا که مدیر اسبق عملیات تجاری هولدن بوده بر عهده خواهد گرفت. مدیر جنرال موتورز دراین باره اظهار داشته است: “با در پیش بودن لحظات مهم، کمپانی جایگزین مدیریتی هولدن را انتخاب خواهد کرد. کریستین قبلاً به عنوان مدیر هولدن نیوزلند از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ انجام وظیفه کرده و سپس به منظور کار در بخش بازاریابی به استرالیا بازگشته است. اوایل سال جاری او به سمت مدیر فروش، بازاریابی و پس از فروش انتخاب شد. با تجربه ی بیش از ۲۲ ساله در هولدن او کاملاً مناسب این سمت بوده و درک عمیقی از تجارت و وضعیت بازار داشته و می تواند در این لحظات مهم هولدن را هدایت کند.”

باتنر هم طی اظهاراتی گفته است: “تمرکز هولدن روی تولید خودروهای شاسی بلند و تجاری سبک در بازارهای استرالیا و نیوزلند باقی خواهد ماند. ما پیشرفت قابل توجهی در توسعه صحیح زیرساخت ها داشته ایم و حالا زمان مناسبی برای خروج من از شرکت و جایگزینی تیمی قوی به رهبری کریستین است.”

وضعیت بغرنج هولدن استرالیا، بدترین عملکرد از سال 1948 تاکنون!
همرسانی نوشتار: