مشخصات دیوانه کننده کوروت C۸ هنسی!

  1. جمعه ۱۵ آذر ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
مشخصات دیوانه کننده کوروت C8 هنسی!
به گزارش فرانگر

خودرویی که با نام هنسی مترادف است چه نام دارد؟ بله کوروت! این همکاری و ارتباط راه طولانی ای را طی کرده و حالا به جایی رسیده که هنسی می گوید نسخه های اصلاح شده از نسل جدید کوروت پیشرانه وسط تا ۱۲۰۰ اسب بخار قدرت خواهند داشت. دیگر گزینه های معمولی تر (!) برای خریداران کوروت هم در دسترس خواهد بود.

جان هنسی گفته است:

ما انتظار داریم کوروت C۸ جدید پلتفرمی فوق العاده برای ارتقای هرچه بیشتر خودروی مشتریان ما باشد. از جمله بهبودهای این خودرو باید به قدرت و پرفورمنس بیشتر اشاره کنیم. ما در چند ماه گذشته با مشتریان این خودرو در ارتباط بوده و از آن ها خواسته ایم تا نیازهای خودشان را اعلام کنند. به همین خاطر ما پرسش نامه ای آنلاین تهیه کرده و بیش از ۲۵۰ فرم تکمیل شده را دریافت کرده ایم و این آمار هر روز افزایش می یابد. مشتریان به ما می گویند خواهان یک سورپرایز بزرگ-قدرت بیشتر- هستند.

هنسی برای رسیدن به این خواسته ها در ابتدا سیستم اگزوز بهتر با افزایش قدرت را در نظر خواهد گرفت. میزان دقیق افزایش قدرت در این بخش اعلام نشده اما یک کیت سوپرشارژر وجود دارد که قدرت C۸ را به ۷۰۰ اسب بخار افزایش خواهد داد؛ اما سورپرایز بزرگ به پیشرانه ی ۸ سیلندر LS۲ مربوط می شود که بهبودهای زیادی خواهد داشت و قدرتش به ۱۲۰۰ اسب بخار خواهد رسید. گیربکس دوکلاچه ارتقا یافته نیز قدرت را منحصراً به چرخ های عقب منتقل خواهد کرد. هنسی همچنین کیت بدنه ی کربن آئرو را ارائه می کند و ترمزهای بهتر برمبو، سیستم تعلیق قابل تنظیم و رینگ و لاستیک های ویژه را روی خودرو سوار خواهد کرد.

مشخصات دیوانه کننده کوروت C8 هنسی!

قبلاً خبرهایی درباره ی اینکه کوروت جدید قابل تیونینگ نیست منتشر شده بود. C۷ ZR۱ سیستم های الکترونیکی مشابهی داشت ولی سرانجام هنسی توانست آن خودرو را ارتقا دهد. هنوز مشخص نیست که آیا هنسی توانسته نسل جدید کوروت را موشکافی کند یا خیر اما حدس می زنیم این تیونر دوست دارد پیش از عرضه هیولای رسمی شورولت نسخه های قوی تر این خودرو را تولید کند.

مشخصات دیوانه کننده کوروت C8 هنسی!

گفته می شود ZR۱ جدید از دو توربو استفاده خواهد کرد ولی در دل خود پیشرانه ی ۸ سیلندر بکار رفته در مدل مسابقه ای C۸.R را جای خواهد داد. این خودرو ظاهراً قدرت ۹۰۰ اسبی خواهد داشت. همچنین شایعاتی درباره تولید کوروت زورا با قدرت فراتر از ۱۰۰۰ اسب بخار به گوش رسیده اما فعلاً چیزی تائید نشده است.

مشخصات دیوانه کننده کوروت C8 هنسی!
همرسانی نوشتار: