خداحافظی تلخ با بیوک رگال…

  1. جمعه ۱۵ آذر ۹۸ ساعت ۰۷:۴۹ (۴ سال،۶ ماه قبل)
خداحافظی تلخ با بیوک رگال…
به گزارش فرانگر

تقاضا برای خودروهای قدبلند بازهم قربانی گرفت! این بار نوبت بیوک رگال است که وداعی تلخ با خط تولید داشته باشد. این خودروی میان سایز پس از مدل سال ۲۰۲۰ با بازار خداحافظی خواهد کرد.

استوارت فاول مدیر روابط عمومی بیوک و جی ام سی در اظهاراتی با تائید این خبر گفته است:

بیوک جلوتر از روند بازار و انتخاب شاسی بلندها توسط مشتریان حرکت می کند. در واقع حدود ۹۰ درصد از فروش بیوک در سال جاری به کراس اوورها تعلق داشته است. اگرچه رگال دیگر در آمریکا و کانادا عرضه نخواهد شد اما مشتریان کشور چین یعنی جایی که تقاضا برای سدان ها همچنان بالاست خواهند توانست این خودرو را بخرند.

رگال که چند سال پیش وارد ششمین نسل خود شده از زیرساختی مشترک با اوپل اینسیگنیا سود می برد. حالا که جنرال موتورز اوپل را به پژو-سیتروئن فروخته بنابراین آن ها مبلغی را برای تولید این خودرو به گروه فرانسوی پرداخت می کردند بنابراین خروج آن از خط تولید توجیه پذیر است مخصوصاً اینکه سدان های میان سایز بین مشتریان خواهان زیادی ندارند.

خداحافظی تلخ با بیوک رگال…

رگال ۲۰۱۹ را هنوز هم می توان در وب سایت رسمی بیوک دید. مدل های اسپورت بک و تورایکس این خودرو قیمت پایه ی ۲۵۰۷۰ و ۲۹۰۷۰ دلاری دارند درحالی که برای خرید مدل اونیر باید حداقل ۳۵۷۶۵ دلار پرداخت کنید.

خداحافظی تلخ با بیوک رگال…

بیوک با پایان تولید مدل های لاکراس، کاسکادا و رگال تمرکز بیشتری روی کراس اوورها و شاسی بلندها خواهد داشت. سبد محصولات این شرکت شامل خودروهای انکور، انویژن، انکلیو و مشتقات آن ها می باشد.

خداحافظی تلخ با بیوک رگال…
همرسانی نوشتار: